Léto 2010

Obsah:
Vítejte na stránkách druhého letošního letního čísla SKI(y) magazínu, které se ze všech našich titulů nejvíce odklání od lyží a zimy. Ne snad, že bychom na tento sport úplně rezignovali – to by se na stránkách časopisu s tímto jménem nehodilo, ale v červenci, pravda, není myšlenek na sníh právě nejvíce, a tak se jen podíváme na severní pól a na (zimní) fotografie handicapovaných sportovců. Ostatní listy patří sportům nezimním. Voda, kolo, motorky, golf, výlety i speciál o nožích – to je obsah SKI(y), časopisu, který nezná nudu.
 • Poprvé/naposled: Martina Sáblíková

  Vyzpovídali jsme naši nejlepší zimní sportovkyni, která v létě bruslí jako by se chumelilo.
 • Když řeka hučí

  Češi jsou národem vodáků. Víme jak, kdy, na čem a s čím sjet Vltavu. Nevíme jen, jak při tom zůstat střízliví.
 • Bike Battle: Nevada vs. Utah

  Cyklistická vyjížďka v polabské nížině je fajn, ale ve státech je to trochu o něčem jiném. Minimálně tam mají lepší hamburgery.
 • BG Fit: Teď jezdím jako Contador

  Obdivujete profesionální cyklisty, kterak párkrát šlápnou a jsou v Les 2 Alpes. Zvládnete to také, jen si musíte nechat nastavit kolo u specialistů.
 • Expedice Route 66

  I cesta může být cíl. Tahle konkrétně má 5 000 mil, vede z Chicaga do Los Angeles, jezdí po ní dost hustý týpci a hodně moc na ní praží sluníčko.
 • Turecko a golf

  Hra na jamky se rozšiřuje nejen u nás, ale i ve světě. Potkat Turka na golfu, nebo Čecha na tureckém hřišti? Nic výjimečného.
 • Kypr na jiný způsob

  Kypr každý zná coby typicky polehávací destinaci. Jenže ono se tam dá lyžovat i plavat v moři. Během jediného dne. Pánové, kdo z vás to má?
 • Balicí rychlokurz

  Přesvědčíme vás, že to nic není. Stačí se jen držet našich rad a máte ji sbalenou raz dva. Krosnu samozřejmě.
 • Každý správný muž...

  Víme, ohrané přísloví. Leč pravdivé. S noži je to jako s hodinkami nebo rychlými auty. Většina z nás je nutně nepotřebuje, občas se hodí, ale hlavně...všichni je chceme.
 • Roald Amundsen: Dobyvatel jižního pólu

  Víte že Amundsenova výprava, která poprvé v historii lidstva stanula na jižním pólu, mířila nejdříve k severu? Zkrátka šli na sever a došli na jih.
Pošlete SMS zprávu s textem (mezi měsícem a rokem NENÍ mezera) na telefonní číslo 9002020. Cena SMS je 20 Kč. Ze Slovenska pošlete zprávu na číslo 7774. Cena zprávy je 1.58 EUR včetně DPH.
Obdržený kód:
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Pozn.: Pokud se Vám po zadání kódu z SMS zprávy neotevře elektronické číslo, prosím kontaktujte nás na info@skimagazin.cz.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit