Prosinec 12/13

Obsah:
Prosincový SKI magazín a s ním opět spousta čtení pro všechny lyžaře a lyžařky. Rakouský národní hrdina Marcel Hirscher vám dokáže, že zatím stojí nohama pevně na zemi a pozveme vás i na "jeho" MS do Schladmingu. Poradíme vám, jak lyžařsky vybavit vaše děti, a servírujeme pravidelnou porci lyžařských, módních i winter outdoor aktualit. Speciál SKI Classic vyzpovídal šéfa běžců Čestmíra Skrbka, podíval se na finišující přípravy novoměstského MS v biatlonu nebo vás zve do stále divokých Beskyd. A mnoho dalšího na celkem 140 stranách nabitých lyžemi a lyžováním, majících za cíl zasáhnout všechny lyžaře!
 • Marcel Hirscher: Ligety je teď v obřáku úplně jinde

  Rakouský národní hrdina zatím stojí nohama pevně na zemi. Ale nepochybně ho čekají další úspěchy. Co to s ním udělá?
 • Zdeněk Šafář: trenér

  Jezdil Světový pohár, účastnil se mistrovství světa a na sklonku své kariéry se podíval i na olympiádu. Dnes trénuje mladé sjezdaře a vrací se tam, kde kdysi začal.
 • Schladming: Mistrovství světa na pětníku

  Od 4. do 17. února 2013 se Schladming na dva týdny promění v hlavní město sjezdového lyžování. Podle Rakušanů zažijeme «alpské mistrovství světa jako nikdy předtím».
 • Alpine Rockfest: Winner takes all

  Winner takes all, 70 000 eur se navyhrává každý den, takže vedle dobré zábavy můžeme před Vánocemi na Paganelle očekávat také pořádný boj.
 • Masters v Kanadě: Skvělé podmínky, velké vzdálenosti

  Podporujeme závodění na všech věkových i výkonnostních úrovních. A že se v pokročilém věku závodí po celém světě, to nám potvrdili i z Kanady.
 • Kastle: Dlouhý příběh zdaleka nekončí

  Reborn legendární značky… A dlouhý příběh zdaleka nekončí.
 • Lyžujeme s dětmi: Co musíme mít a vědět

  Má to svá pravidla a zákonitosti. Chce to správné vybavení a také trochu pedagogického nadání. Poradíme vám ve všech směrech.
 • Get ready for New School: Chce to správný equipment

  Seriál o freestylovém lyžování – představení předních lyžařů, rady jak na to, tipy na vybavení.
 • Otevři dveře lyžařské školy

  Projekt o českých lyžařských školách – tipy na dobré školy, slevové kupony na výuku!
 • Móda aktuality

  Nové značky, správný styl a v každém případě inspirace.
 • Vývoj lavinové záchrany v podání Manuela Gensweina

  Manuel Genswein je celosvětově uznáváným odobrníkem v oboru lavinové záchrany. Nedávno ve stručnosti shrnul vývoj, ke kterému na tomto poli došlo za posledních dvacet let.
 • Vývoj lavinové záchrany v podání Manuela Gensweina

  ... aneb co smíme a co ne.
 • Blog Šárky Sudové: Fantom stopy

  Vánoce jsou za dveřmi a Šárka se vám proto rozhodla trochu přiblížit ty své. Loňské. Dostala lyžařskou kombinézu. Pro běh na lyžích. A i když to možná někoho překvapí, i lyžařka si s lyžemi nemusí vždy tak úplně rozumět.
 • Čestmír Skrbek: Běžci na lyžích musejí být skromnější. Žádné hýčkání.

  K prosincovému rozhovoru jsme si přizvali osobu, co se sportovního běhu u nás týká, z nejpovolanějších: ředitele úseku běhu na lyžích Svazu lyžařů ČR Čestmíra Skrbka. A došla řeč i na peníze…
 • Vysočina v létě brojila na biatlonisty

  V únoru příštího roku se Česko promění v centrum světového biatlonu. Na Vysočině se bude střílet a běhat, jako kdyby šlo o život. A ono půjde, v mnoha případech, o ten sportovní. SKI magazín u toho nebude chybět. Tenhle úvod berte jako předzvěst chystaného lednového biatlonového speciálu!
 • Výživa a trénink s lyžemi i bez nich

  Jste to, co jíte! To už jste jistě někdy slyšeli. Ve sportu to platí dvojnásob, i když by se fráze dala trochu upravit: Jste tam, kam se projíte!
 • Backcountry běžky: Nenechte se omezovat

  Nejprve jste sjezdovali, ale přišlo vám to svazující. Pak jste zkusili běžky, ale stále je volnosti málo. Zkuste backcountry běh na lyžích. Tam už vám do toho kecat nebude vůbec nikdo!
 • Cestou necestou po vrcholcích Beskyd

  A hned jeden z typů pro výlet beze stop...
 • Na cestách

  V rubrice cestování míříme na Slovensko (Jasná), do Dolního Rakouska, Jižního Tyrolska, na Klínovec a do skiareálu Kopřivná.
Pošlete SMS zprávu s textem SKI prosinec12 (mezi měsícem a rokem NENÍ mezera) na telefonní číslo 9002020. Cena SMS je 20 Kč. Ze Slovenska pošlete zprávu na číslo 7774. Cena zprávy je 1.58 EUR včetně DPH.
Obdržený kód:
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Pozn.: Pokud se Vám po zadání kódu z SMS zprávy neotevře elektronické číslo, prosím kontaktujte nás na info@skimagazin.cz.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit