Archiv čísel
Abyste mohli prohlížet čísla aktuální sezóny musíte ji mít předplacenou. Starší ročníky jsou k dispozici pro kohokoli kdo se přihlásí...
Číslo 6-2016/17

Říjen 13/14

Říjen 13/14
Nová sezona, nový SKI magazín. Tak je to každý rok už devatenáct sezon. Letos ale slůvko "nový" značí ještě něco jiného. Přes léto jsme totiž převlékli kabát, a tak (pokud nás bedlivě nesledujete na facebooku) budete asi řádně překvapeni tím, jak vypadáme. Doufáme, že se budeme líbit, a samozřejmě, že vás zaujme i co možná nejvíce témat z našeho obsahu.
 • Lasse Kjus: Legenda ve službách byznysu

 • Skiareál Špindl bude podporovat závodění

Listopad 13/14

Listopad 13/14
Listopadový SKI magazín přináší, jak už je jeho dobrým zvykem, především přehled lyžařských bot (pěkně komplexně, včetně praktické vložené tabulky) a výsledky SKI Classic TESTu běžek z haly v Oberhofu. Ovšem ani další témata nejsou rozhodně nejsou jen do počtu. Třeba? Rozhovor s hvězdou slovenského lyžování Adamem Žampou, historii Světového poháru nebo text o tom, jak se v Tyrolsku vyrábí sníh. A mnoho dalšího.
 • Rozhovor: Adam Žampa

 • Žhavé. Zimní. Tvé. A nejdražší. To jsou olympijské hry v Soči

Speciál 13/14

Speciál 13/14
Téměř sto testovaných párů lyží, jejich ceny, názory testérů, bodové hodnocení – to všechno zůstalo, přesto je letošní SKI SuperTest úplně jiný. Samozřejmě, jako všechna naše čísla má novou grafiku. Ale nová je i jeho metodika, přístup jak se na testování a hodnocení díváme. A koneckonců i výsledky. Ostatně přesvědčte se sami!
 • Sport Performance

 • Allround

Prosinec 13/14

Prosinec 13/14
Prosincové rozšířené vydání SKI magazínu přináší na celkem 140 stranách v první řadě dvojici hodně zajímavých rozhovorů. První s bývalou chorvatskou závodnicí a dnes mediální koordinátorkou FIS Anou Jelusic, druhý s jednou z nejvýraznějších osobností tuzemské lyžařské scény Petrem Záhrobským. Vedle toho jsme ale samozřejmě nezapomněli ani na techniku a vybavení: hned třicet stran patří podrobnému pohledu na univerzální allmountain modely; a speciál SKI classic přináší velký test hůlek pro běh na lyžích nebo podrobný pohled na magii a úskalí letů na lyžích. Celkem recenzujeme na jedenáct lyžařských středisek a abychom nezapomněli: můžete s námi i soutěžit: o týden v Rakousku o špičkové lyže i o foťáky.
 • Rozhovory Anna Jelusic a Petr Záhrobský

 • Univerzální allmountain lyže pro terén i sjezdovku

Leden 13/14

Leden 13/14
Nový rok jsme letos chtěli začít něčím výjimečným, článkem, který vás rozhodně zaujme, rozhovorem, který si zkrátka budete muset přečíst. Jste zvědaví, kdo že přijal naše pozvání na interview do lednového SKI magazínu? Dámy a pánové: Bode Miller! Ovšem lednové číslo SKI samozřejmě není jen magazínem jednoho muže. V rozhovoru mu sekunduje třeba česká kometa v běžecké stopě Eva Vrabcová Nývltová a jeden z nejtalentovanějších freeskierů současnosti Švéd Henrik Windstedt. K tomu jsme připravili 14 stránek o olympijských hrách v Soči, podívali se na práci rolbařů, poobědvali v luxusní restauraci v Söldenu a naučíme vás taky krátký paralelní oblouk i vezmeme třeba do Korutan a Vorarlbergu.
 • Rozhovor: Bode Miller

 • Chci do Soči

Únor 13/14

Únor 13/14
Únorový SKI magazín nemá ambice o nic menší, než vytrhnout vás ze spárů olympijských her. Čím? Tak třeba rozhovorem s mladou, ale pekelně rychlou Mikaelou Shiffrin, obsáhlým výčtem novinek v alpine i classic sekci představených na mnichovském veletrhu ISPO, radami, kam vyrazit za heliskiingem nebo pohledem do útrob servisních kamionů (tzv. wax trucků) brázdících závody Světového poháru. A k tomu všemu samozřejmě hned dvojice skipasů úplně zdarma!
 • Rozhovor: Mikaela Shiffrin

 • Disciplína jménem kombinace

Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit