Speciál 14/15

Obsah:
Výběr dobrých lyží, to dnes není otázka štěstí, ale otázka informací. Právě proto každý rok vydáváme náš SKI magazín Speciál s výsledky největšího evropského testu lyží Ski SuperTest. Abyste těch informací měli co možná nejvíce. Také letos v něm najdete více než sto modelů lyží od celkem jednadvaceti výrobců, které jsme hodnotili ve dvanácti kategoriích. Ovládání, jízda v oblouku, stabilita nebo oblast použití, na to vše jsme se zaměřili. Nechybí manuál, jak si své ideální lyže dobře vybrat, nebo povídání o tom, jak kvalitní lyže vůbec vyrobit.
 • Univerzálky jménem sport performance

  Sportovní univerzálky pro sjezdovku jsou v českých podmínkách možná vůbec nejoblíbenějšími lyžemi. Testovali jsme i dámské modely.
 • Kompromis jménem allround

  Lyže pro začínající, ale také pro zkušené a rozvážné lyžaře. Dokáží překvapit výkonem a potěšit cenou, samozřejmě jsou k mání i v dámském provedení.
 • obřačky

  Někdo by možná řekl, že už nejsou to, co bývaly, ale nenechte se zmást. Hned několik modelů v testu je výkonnostně výš než celá řada z nás.
 • slalomky

  Oblíbené slalom carvery neztrácejí na atraktivitě a stále více se orientují na širokou skupinu lyžařů, co se chtějí jenom a jenom bavit. Slalomka je zábavná hračka…
 • V rozhovoru Michal Malina, konstruktér značky Sporten

  České lyže značky Sporten v testu nenajdete, ale rozhodně byste je kvůli tomu neměli přehlížet. Šéfkonstruktér Sportenu Michal Malina vám nechá nahlédnout pod pokličku největšího českého výrobce lyží.
 • allmountain performance

  Široké lyže se sportovním naladěním jsou v Alpách stále žádanějším artiklem a je jenom otázka času, kdy se do popředí zájmu prosadí i u nás. A ženy nebudou stát stranou.
 • allmountain free

  Ještě širší modely se silným talentem pro jízdu v hlubokém sněhu vykazují zajímavé kvality. Jsou všestranné, ale také něco vyžadují.
Pošlete SMS zprávu s textem SKI special14 (mezi měsícem a rokem NENÍ mezera) na telefonní číslo 9002020. Cena SMS je 20 Kč. Ze Slovenska pošlete zprávu na číslo 7774. Cena zprávy je 1.58 EUR včetně DPH.
Obdržený kód:
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Pozn.: Pokud se Vám po zadání kódu z SMS zprávy neotevře elektronické číslo, prosím kontaktujte nás na info@skimagazin.cz.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit