Leden 15/16

Obsah:
Tak jsme se toho sněhu konečně dočkali. Jak se to říká? Kdo si počká...? Je to stejné jako s lednovým číslem SKI magazínu. Po prosincové smršti si dávalo trochu na čas, ale o to důkladněji jsme se mohli věnovat jeho přípravě a o to lepší je. Však posuďte sami.
 • Rozhovor s Andreou Zemanovou

  Začínáme rozhovorem s Andreou Zemanovou, která se po skončení kariéry v alpských disciplínách rychle stala českou hvězdou skicrossu. Velmi osobní pohled na nejslavnější sjezd na světě, legendární Hahnenkamm, nám poskytl Marc Girardelli a z časového hlediska nám lépe nemohla vyjít pozvánka na SP v Jasné.
 • Allmountainy do terénu nebo pár rad, jak koupit hole

  V části o výbavě tentokrát informujeme o univerzálních lyžích označovaných jako allmountainy, najdete zde ale také pár modelů, jež jsou velmi vhodné pro lyžování ve volném terénu. A navíc vám poradíme, jak nakupovat lyžařské hole.
 • Volná pata a rubrika jménem SKI Touring

  Při toulkách s pásy na nohou nás to zavedlo až do švýcarského Wallisu, poskládali jsme kupu novinek z branže a taky si popovídali s Chrisem Davenportem.
 • Lyžařské trenažéry, slackline s Petrem Záhrobským a nezapomínáme na děti

  Do hledáčku mnohých z nás se dostávají lyžařské trenažéry. Dá se na nich “natrénovat”? Možná ano, možná ne. To se však určitě nedá říci o slackline, ta už je pevnou součástí každého kvalitního lyžařského tréninku. Jak na ní, poradí trenéři Petr Záhrobský ml. a Libor Junek.
 • Speciál běhu na lyžích SKI Classic

  Náš pravidelný speciál každého běžce na lyžích. V jeho lednovém vydání si projdeme click/clip systémy poutek lyžařských holí. Následovat bude tip na hodně netradiční způsob použití bot na běžky (budeme bruslit) a pokračování zajistí texty o Sportenu, Stonehamu i tipy na výlety do Německa nebo Čech.
 • Na cestách

  Kam nás to zaválo pro lyžařskou inspiraci – a kam vás tedy také pozveme – tentokrát? Začneme v Trentinu na běžkách a přes Zillertal a Semmering se vracíme domů: Ještěd a Špidlerův Mlýn.

  Mimochodem s tím Špindlem to nebude jen tak, protože jsme zkoumali nové spojení Medvědína se Svatým Petrem. Bude už brzy!
Pošlete SMS zprávu s textem SKI leden16 (mezi měsícem a rokem NENÍ mezera) na telefonní číslo 9002020. Cena SMS je 20 Kč. Ze Slovenska pošlete zprávu na číslo 7774. Cena zprávy je 1.58 EUR včetně DPH.
Obdržený kód:
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Pozn.: Pokud se Vám po zadání kódu z SMS zprávy neotevře elektronické číslo, prosím kontaktujte nás na info@skimagazin.cz.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit