Speciál 2016/17

Obsah:
Je tady listopad a s ním tradičně SKI magazín Speciál s testem nejnovějších lyží. Kdo si na startu nebo v průběhu letošní zimy hodlá kupovat nové lyžařské vybavení, tomu se určitě budou poznatky DSV aktiv ski TESTU hodit. Jeho organizace i prezentace výsledků jsou na vysoce profesionální úrovni a také personální obsazení DSV aktiv ski TESTu v nás vzbuzuje přesvědčení, že právě tento test je v současnosti nejlepším testem sjezdových lyží v Evropě.

Testování v rakouském Obergurglu jsme se samozřejmě osobně účastnili, poctivě jsme testovali lyže, diskutovali, naslouchali a nakonec si ze všeho udělali jednoznačný závěr: Ano, právě tento test může našim čtenářům přinést skutečně hodnotné informace, potřebné pro úspěšný výběr nových sjezdových lyží. Šťastnou ruku při nákupu a krásnou zimu vám přeje redakce SKI magazínu.

Letos jsme pro vás prověřili modely v těchto kategoriích:
 • Rekreační lyže

  Máte to rádi spíš pěkně v pohodě, ale přitom se nechcete tak úplně vzdávat ani sportovnějšího výkonu či lehčího šlápnutí na plyn? Tak to jsou rekreační carvery pro vás tou pravou volbou!
 • Sport carvery

  Atraktivní zevnějšek a vyvážené vnitřní hodnoty dělají ze sportcarverů opravdové miláčky lyžařů.
 • Allmountain univerzály

  Milujete to rozmanité a zároveň tradiční? Pak jste naprosto správně v kategorii Allmountain.
 • Race carvery

  Race carver je pro sportovního lyžaře stejně nezbytný jako ranní espresso pro Itala.
 • Sport carvery pro ženy

  Dvacet čtyři párů zbrusu nových lyží čtrnácti různých značek, bývalá závodnice Světového poháru Veronika Staber coby nová členka DSV aktiv SKI TEST profi týmu a k tomu počasí jak z učebnice s tím nejlepším sněhem – to byly základní aspekty testu lady skis v rakouském Obergurglu. Testu s překvapivými výsledky a množstvím ocenění.
 • Allmountain univerzály pro ženy

  Hned čtyřem modelům v této kategorii jsme udělili ocenění Aktivo a nedokázali jsme se rozhodnout, který z nich je nejlepší. Naše testérky asi našly šťastný čtyřlístek, protože byly vyváženými vlastnostmi pořádně rozmazlovány.
Pošlete SMS zprávu s textem SKI special16 (mezi měsícem a rokem NENÍ mezera) na telefonní číslo 9002020. Cena SMS je 20 Kč. Ze Slovenska pošlete zprávu na číslo 7774. Cena zprávy je 1.58 EUR včetně DPH.
Obdržený kód:
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Pozn.: Pokud se Vám po zadání kódu z SMS zprávy neotevře elektronické číslo, prosím kontaktujte nás na info@skimagazin.cz.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit