Co dělají celebrity začátkem jara

Jejich osobní životy jsou terčem paparazzi a pod drobnohledem nejrůznějších bulvárních plátků. Jeden zvědavý čtenář si rád přečte o nových skandálech ze soukromí i pikantnostech ohledně jejich kariéry. Co ale dělají světoznámé celebrity v zimních i brzkých jarních měsících, pokud se zrovna nevěnují natáčení nového filmu, vladařským povinnostem, koncertní šňůře či módním přehlídkám?
Seefeld im Tirol (Foto: Flickr / Ştefan Jurcă)

Vychutnávají si mrazivé počasí stejně jako ostatní a užívají si chvíle volna na lyžařských sjezdovkách. Kdo z více či méně oblíbených celebrit tráví volno na zasněžených kopcích a ukazuje svůj vytříbený lyžařský styl na obdiv ostatním, se dovíte zde, kde se vám představí 9 známých osobností, které si chvíle v lyžařských střediscích opravdu užívají ve velkém. 

Princ William s Kate Middleton

Mladý královský pár má teď sice kopu jiných starostí s přípravami na příchod druhého potomka, jinak ale patří mezi velmi nadšené lyžaře. Již během studií na skotské Univerzitě v St. Andrews spolu s přáteli rádi vyráželi do luxusních lyžařských středisek, aby si zimního sportu užili na maximum. Mezi jejich oblíbené bezesporu patří i ski resort Maribel a Courchevel. V nejbližších dnech ale následovník trůnu se svou chotí očekávají narození druhého dítka a jsou neustále pod drobnohledem médií. Zda se sympatickému páru narodí syn nebo malá princezna, zatím není stoprocentně známo. Velké tajemství ohledně pohlaví i jména dalšího královského člena bude odkryto v nejbližších dnech. 

Gwen Stefani

Americká rocková hvězda Gwen Stefani se ve světě proslavila zejména jako frontmanka skupiny skupina No Doubt, s tou debutovala již v roce 1992. V 90. letech skupina patřila mezi nejoblíbenější vůbec, na přelomu tisíciletí se ale kapela spíše stáhl, a Stefani se vydala vstříc sólové pěvecké dráze. Kromě zpěvu se aktivně věnuje módě a samozřejmě své rodině, se kterou pravidelně navštěvuje známá lyžařská centra. V Mammonthu v severní Kalifornii sama sjíždí místní kopce a předává své lyžařské dovednosti svým dvěma synům.

Brad Pitt

Mezi nadšené lyžaře patří taktéž i americká filmová star Brad Pitt. Držitel Zlatého glóbu za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli ve filmu Dvanáct opic z roku 1996 a Oskara, jakožto producent, za nejlepší film roku 2014 spolu se svou manželkou Angelinou Jolie a jejich šesti dětmi tráví spoustu času na horských kopcích. Celá osmičlenná posádka si lyžování a boardování zpříjemňuje všemožnými zábavnými atrakcemi na sněhu. Mezi oblíbené rozhodně patří obří nafukovací kruhy, na níž se dá závodit stejně dobře, jako na lyžích

Victoria Beckham

Manželka jednoho z nejlepších fotbalistů historie, Davida Beckhama, a bývalá členka britské skupiny Spice Girls, je známá svým nadšením pro jakýkoliv pohyb a touhou po dokonale štíhlém těle. Mezi její oblíbené aktivity v zimě patří přirozeně lyžování. Victoria je velmi vytříbenou a vášnivou lyžařkou a nejradši si užívá upraveného sněhu ve španělských Pyrenejích či francouzských Alpách. Oblíbené sjezdovky i manželem a dětmi navštíví i několikrát na sezonu. Sympatická Britka si ale nezakládá pouze na svém lyžařském stylu, ale rovněž na outfitu, ve kterém na svah vyrazí. Několik let zpět fascinovala svým luxusním koženým úborem. Nyní maminka čtyř dětí na své postavě a vzhledu skutečně tvrdě pracuje. Patří rovnměž mezi světové módní návrhářky a může se radovat z úspěchu. Zrovna nedávno tato elegantní, sofistikovaná návrhářka oslavila debut své značky do luxusním butiku Barneys. Velkolepá oslava proběhla v Beverly Hills a zúčastnily se jí, spolu s jejím manželem, take další známé osobnosti jako Gwyneth Paltrow, Kate Beckinsale, Eva Longoria, James Corden a mnoho dalších. 

Marcus Hellner

Tento devětadvacetiletý Švéd patří mezi nejúspěšnější běžce na lyžích. Sportovní kariéru odstartoval v 16 letech a postupně se svou pílí probojoval mezi ty nejlepší. První větší úspěch zaznamenal v roce 2007, kdy na MS se švédskou štafetou vybojoval bronz. Cenný kov, a rovnou zlatý, v single disciplíně poprvé vybojoval na ZOH ve Vancouveru v roce 2010, kdy ovládl skiatlon a zvítězil. Z dalšího olympijského zlata se mohl rovněž radovat po štafetě na 4 x 10 km. Na medailovou vlnu navázal i o rok později, kdy na MS dojel pro post nejvyšší v oblíbeném skiatlonu a pro stříbrnou medaili ve štafetě. Na zimní olympiádě v Soči 2014 byl ve skiatlonu opět řazen mezi horké favority na zisk medaile. To se mu podařilo a z Ruska z domů odvezl velmi ceněné stříbro. Marcus Hellner ale není pouze nadšený lyžař, ale rovněž patří i mezi členy elitního týmu Pokerstars SportStar. K pokeru se dostal poměrně náhodou, když si jí zkracoval dlouhé chvíle na sportovních soustředěních. Časem své dovednosti prohloubil, začal se soustředit zejména na Hold´em a Omahu. Svůj rozhled ale postupně rozšiřuje a čerpá zkušenosti od ostatních členů týmu PokerStars.

Paris Hilton

Americká mediální celebrita a dědička podílu hotelového impéria Hilton na sebe odjakživa ráda upozorňovala. Herečka, zpěvačka, moderátorka, DJ, modelka, podnikatelka, spisovatelka a kdoví co ještě patří rovněž mezi kvalitní lyžaře. Potkat na svahu byste ji mohli například ve světoznámém Aspenu, Whistleru, Park City a vlastně kdekoliv po světě. Za svými sněhovými toulkami se každoročně vydává několikrát. Možná byste jí tipovali spíše populární snowboard, nejda z nejobletovanějších blondýn však dává přednost klasickým dvěma prknům. Paris Hilton, věčně jako střed pozornosti, se nyní plánuje spíše stáhnout do ústraní a již si své divoké noční toulky bary a kluby odpustit. Nyní se chce známá světlovláska soustředit především na DJ´ing a zdokonalovat se v něm. 

Antonio Banderas  

Známý španělský herec a dabér, který propůjčil svůj nezaměnitelný hlas postavě Kocoura v botách, se nemusí za své výkony stydět ani na lyžařských kopcích. Charismatický rodák z Málagy si každoročně užívá vánoční atmosféry ve světoznámém coloradském středisku v Aspenu, kde zkušeně brázdí na lyžích na perfektně upravených sjezdovkách. Hvězda filmu Zorro: Tajemná tvář letos v srpnu oslaví již 55 let, ale na jeho pracovitosti ani sexappealu to není ani v nejmenším znát a je stále aktivně obsazován ve filmech.

Katie Holmes

Rovněž bývalá manželka filmové ikony Tome Cruise si ráda krátí zimní prázdniny na horách. Představitelka Joey Potterové z oblíbeného tanagerského seriálu Dawsonův svět zasněžené kopce sjíždí jak na lyžích, tak i na snowboardu. Mezi její velké vášně rovněž patří i jízda na sněžném skútru. Se svou devítiletou dcerou Suri nejraději navštěvuje ski resort Telluride ve Spojených Státech. Toto město se může pyšnit, kromě kvalitní lyžařské sjezdovky, rovněž spoustou událostí, které hostí. Hardrock 100, pořádaný v červenci, má hlavní zřizovací stan právě v městském parku. Fall Tilt, 12-hodinový sjezd na horském kole je akce konaná v místní horské vesničce každoročně v září. Či horský běh na smyčce dlouhé 40 mil, kde se běžci setkají s nejtěžšími, ale zároveň i nejmalebnějšími stezkami v okolí.

Heidi Klum

Německá topmodelka a módní návrhářka v jedné osobě se kromě módy vyžívá i ve sněhovém počasí na lyžařských svazích. Se svou rodinou si jí není těžké povšimnout v zimních Wonderlandech, kde tráví spoustu času. Mezi její oblíbená střediska patří již několikrát zmíněný coloradský Aspen, kde zkušeně brouzdá po sjezdovkách na snowboardu. Držení rovnováhy Heidi Klum zjevně nečiní žádný problém, jelikož kromě snowboardu se zkušeně udrží i na divokých vodních lyžích.

Článek má tyto nálepky lidé odskok
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit