Craft představuje exkluzivní kolekci k MS ve Falunu

Falunské mistrovství světa klasiků je za dveřmi a jak už se stalo v posledních letech zvykem, k představení své speciální kolekce ho využívá i tamní jednička na poli funkčního oblečení Craft.
Craft Falun

Zbrusu nová řada Švédů nazvaná Craft Falun vzniklá u příležitosti konání domácího mistrovství světa. Podobně jako v případě olympijských her i pro příležitost falunského šampionátu představuje Craft novou řadu speciálního kompletu. Kolekci Falun charakterizují tematické barvy, vysoce kvalitní materiál a v neposlední řadě ojedinělý vzor charakterizující zem, v níž má značka svůj původ.

Oblečení Craft se jako vůbec první ve svém oboru zapsalo do povědomí díky principu oblékání ve třech funkčních vrstvách. Věhlasnost a neobyčejný úspěch přinesla značce zejména dlouholetá spolupráce s uznávanými sportovci, kteří několikrát zazářili na stupních vítězů na mistrovstvích světa. Není proto divu, že si vrcholový sportovci značku natolik oblíbili a považují ji za spolehlivého partnera i při těch nejnáročnějších sportovních výkonech. A protože se mistrovství světa v klasickém lyžování blíží doslova mílovými kroky, nebylo lepší příležitosti, jak přivítat tuto dlouho očekávanou událost. Švédská značka k tomu zvolila vskutku originální způsob. Navrhla unikátní kolekci Craft Falun, jejímž poznávacím znamením se stal vzor „Kurbits“ v novém pojetí.

Craft Falun vzdává hold nejlepším

Je to přesně dvaadvacet let, kdy švédský Falun naposledy hostil mistrovství světa v klasickém lyžování. A právě tehdejší úspěchy domácích lyžařů, jako je Kalla, Olsson či Torgny Morgen, se staly podnětem k vzniku nové kolekce mající za cíl složit poctu jejich dosavadním úspěchům. Z tohoto důvodu přichází Craft se vzorem kurbits, tolik typickým pro tuto část Švédska. Snadno identifikovatelný design kombinuje klasické švédské barvy modrou, žlutou a bílou s moderním vzorem speciálně navrženým pro mistrovství světa. "Inspirací designu kompletu tradičním švédským řemeslem a zároveň grafikou vybranou pro MS se snažíme o spojení Craft Falun a samotného vrcholu letošní lyžařské sezony," říká návrhářka Lena Karlsson. 

Revoluční novinka určena i těm nejnáročnějším lyžařům

Na základě usilovné spolupráce se švédskými běžkaři dotáhl Craft v řadě Falun k dokonalosti princip použitý již na loňské revoluční novince Podium. Letošní kombinéza "The Kurbits Race Suit“ vychází ze setu, v němž sklízeli švédští běžci úspěchy na olympijských hrách v Soči. Kombinéza je stejně jako její předchůdkyně vyrobena z materiálu vyznačujícího se velmi nízkou hmotností a výbornou termoregulací. Prodyšná, tenká, vysoce funkční tkanina zajišťuje vynikající odvod vlhkosti s navozením chladivého pocitu při současném zachování volnosti pohybu. Technologie „Moving Wings“ (speciální perforace ve tvaru křídel v zadní lopatkové části) zajišťuje naprostou svobodu pohybu. To běžkaři umožňuje přenést veškerou svoji sílu do každého zapíchnutí hůlky. Kromě toho má kombinéza perfektní ergonomický střih a tím poskytuje lyžaři optimální komfort. Craft Falun se chlubí spojením pohodlnosti, funkčnosti a neotřelého designu. 

 


Craft Falun Active Extreme Set (2 290 Kc)

Kolekce Craft Falun

  • Dámský set Craft Extreme Falun

Dámský funkční set je speciálně určený pro aktivity s proměnlivou intenzitou pohybu v mírně chladných až chladných podmínkách.

Doporučená cena: 2 290 Kč

  • Pánská bunda CRAFT Falun XC + Kalhoty CRAFT Falun XC

Pánská odlehčená bunda a kalhoty jsou určeny na běžecké lyžování. Tato exkluzivní a limitovaná edice byla vytvořena ku příležitosti konání Světového poháru v běhu na lyžích ve švédském Falunu v únoru 2015.

Doporučená cena: 4 190 Kč + 3 590 Kč

 

Článek má tyto nálepky běžky pr móda MS Falun 2015
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Tisková zpráva / 17-2-2015
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit