Ski magazín diskuze

SKI MAGAZÍN - nový Test lyží DSV aktiv

Tomáš Hynek
Příspěvků: 3
20-11-2015 11:13:13 #1
Dobrý den všem,
tak jsem si dnes s radostí koupil nový SKI MAGAZÍN Test lyží 15/16, vždy trpělivě prolistuji celý časopis přes kategorie lyží, které mě moc neoslovují, než se dostanu ke kategorii short turn. K mému nemilému překvapení a zděšení jsem letos ani za dámskými lyžemi "slalomky" nenašel. Takže si nemyslím, že Češi lyžují stejně jako Němci a DSV je toho důkazem, protože loni slalomky v testu ještě byly. Velká velká škoda, asi krátký oblouk není součástí mainstreamu, tak se Ski Magazín této kategorie zřekl. Zajímalo by mě ve prospěch čeho. Neztrácejte svou tvář. Letos se mi slalomky budou vybírat o dost hůře. Časopis Vám zašlu zpět, nemá pro mě význam a hodnotu. Děkuji Tomáš Hynek
Ondra (SKI)
Příspěvků: 13
24-11-2015 14:28:30 #2
Dobrý den Tomáši,

mrzí mne, že právě Vaše milované slalomky v testu nejsou. Ale je tam spousta jiných, dobrých, silně vykrojených lyží! :-)
Slalomka je velmi specifická lyže, ve skutečnosti vhodná pro velice malou skupinu lyžařů. To je názor organizátorů DSV testu a my se s ním plně ztotožňujeme. Myslím, že je to vyčerpávajícím způsobem argumentováno v rozhovoru na str 42 - myšlenka je taková, že spousta lidí jezdí na slalomkách vlastně zbytečně, protože by se jim ve skutečnosti lépe lyžovalo třeba na lyžích zde testovaných v kategorii Sport carver. Samozřejmě zůstává otázkou, zda i tak neměly slalomky v testu zůstat... Pro onu nepočetnou skupinu "slalomářů" a pro Vás. :-)
Tak či tak, nic s tím nenaděláme, je to rozhodnutí DSV Aktiv Sportmagazinu, od kterého test kupujeme.
Časopis nám neposílejte, pokud je Vám skutečně na nic, dejte ho někomu, kdo má raději jiné lyže než krátké a divoké slalomky. :-)

V každém případě Vám přeji dobrou zimu, na slalomkách, nebo na čemkoliv jiném!

Ondra Katz, šéfredaktor
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit