Ski magazín diskuze

Kodex

Vítejte v našem fóru a popravdě jsme moc rádi, že jste se rozhodli přečíst si i jeho kodex. V první řadě tím předejdete zbytečným rozhořčením nad našimi zásahy do diskuze a v druhé: těší nás, že jsme ho nepsali zbytečně.
Kodex.jpg
Forum jsme se rozhodli spustit proto, že s vámi – povětšinou našimi čtenáři – chceme diskutovat, povídat si, radit si, vyměňovat zkušenosti. A předpokládáme, že totéž chcete i vy mezi sebou. V diskuzích proto nebudeme cenzurovat kritiku na nás a ani na osoby, které forum čtou a mohou se k příspěvkům vyjadřovat – rádi bychom ale, aby forum sloužilo svému účelu a proto:

1) Zvlášť pozorně budeme moderovat a mazat urážky, vulgarity, xenofobii, reklamu, spam, warez a další nezákonné aktivity.

2) Příspěvky nesouvisející s tématem (offtopic) budou posuzovány individuálně - mohou být ponechány, pokud neznepřehlednění původního téma, nebo přesunuty, nebo smazány.

3) Chceme aby diskuze měla pro své čtenáře co nejvyšší přínos. Proto každé z témat ve fóru bude mít na starosti jeden z garantů. Jde o mistry svého řemesla a na jejich názory můžete vzít jed! Když někde bude cokoliv nejasného a garant se s odpovědí chvilku pozdrží – klidně ho popíchněte mailem, který najdete u jeho profilu.

4) Naše fórum může vidět a číst každý. Dokonce i vyhledávače. Proto abyste do něj ale mohli něco napsat - musíte být přihlášeni. Váš login je stejný, jako ke všem službám portálu SKImagazin.cz (archiv, video, skipasy), nicméně si v menu můžete dovyplnit účet diskutéra – nahrát fotku, přidat přezdívku, zadat mail adresu pro účely diskuze... 

Těm, kteří si zřídí více identit, budou tyto smazány a jejich praxe na fóru zveřejněna.

5) Uživatelé porušující pravidla budeme varovat a jejich příspěvky mazat. Pokud to nepomůže, přistoupíme k trvalému blokování účtů (ban) nebo jejich smazání. 

6) V případě podezření, že se banovaný diskutér maskuje novou přezdívkou, vyhrazujeme si právo ji smazat rovněž

7) Nechceme ve fóru politiku ani reklamu. To první patří do hospody, druhé na inzerce@skimagazin.cz. Výjimkou je prodej starších (bazarových) věcí, s tím vás ale odkážeme do naší burzy: http://skimagazin.cz/burza/

8) Vyzýváme diskutující ke slušnému, kultivovanému projevu, chápeme že ne vždy vše jde říct slušně, ale říkejte to tak jinde :)

9) Chtěli bychom, aby forum bylo především zdrojem informací. A jako takové bude postupem času nabalovat stále více již vyřešených témat. Prosíme, než založíte nové téma, použijte hledání a podívejte se, zda někdo již o něčem podobném nepsal. Pokud ano, pokračujte tam. 

10) Přezdívky a jména s příponou SKImagazin.cz jsou vyhrazeny redaktorům a našim spolupracovníkům. Všechny účty končící SKImagazin.cz nebo takové, které jsou na první pohled s nimi zaměnitelné a bez odpovídajícího příznaku, budou mazány. To samé platí pro přivlastňování identity administrátora s přezdívkami admin a podobné.

V případě, že máte dojem, že nikdo na vaše příspěvky nereaguje, je možnost napsat nám na: web@skimagazin.cz 

Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit