Ski magazín diskuze

SKI-OTVÍRÁK 16.11.2013

HOnza
Příspěvků: 15
4-11-2013 20:06:43 #1
SKI-OTVÍRÁK 16.11.2013
Zajímalo by vás, zde diskutující, setkat se před sezónou na akci, kterou pořádá 16.11. malé lyžařské středisko v podkrkonoší?
Program:
1. lyžařská burza = umožní prodej, koupi, výměnu i darování lyžařské výzbroje a výstroje
2. slaloím na suchu = běh s hůlkama pro všechny kategorie (6 - 80 let)
3. konkurs na lyžařské instruktory a asistenty trenéra
4. veselý večer v restauraci pod svahem s lyžařskémi videi, povídáním, přátelením se...
Všichni účastníci budou obdarováni hodinovými a denními permanentkami, poukázkami na lyžařskou půjčovnu, lyžařskou skolu, asistovaný trénink na trati OS, drobným lyžařským materiálem...
Vítězové kategorií suchého slalomu budou odměněni celosezónními a více denními permanentkami, poukázkami viz. výše v hodnotě stovek-tisíců Kč, lyžařským materiálem...
Zajímají mne názory na takovou akci - včetně názoru redakce časopisu SKImagazín, kterému středisko nabízí celoroční prezentaci i spolupráci na akcích pro veřejnost. Díky za pochopení...
Jirka Benes
Příspěvků: 1
5-11-2013 12:22:11 #2
To je zajímavé. Myslel jsem že jste se rozhádal se SNOW a zakotvil ve SKIMAGAZÍNU. A teď jsou v diskuzích na obou serverech stejné příspěvky s výzvou redakcím. To spolu už ani ve SKIMAGAZÍNU nemluvíte?
HOnza
Příspěvků: 15
6-3-2014 15:54:42 #3
Jirka Benes
To je zajímavé. Myslel jsem že jste se rozhádal se SNOW a zakotvil ve SKIMAGAZÍNU. A teď jsou v diskuzích na obou serverech stejné příspěvky s výzvou redakcím. To spolu už ani ve SKIMAGAZÍNU nemluvíte?


Předně se omlouvám za pozdní odpověď - nějak jsem si vašeho příspěvku do dneška nevšiml.
Za prvé: Nikdy jsem se se SNOW nerozhádal - s vedením redakce p.Sochou jsem se dohodl na tom, že se nebudu nějaký čas zúčastňovat tamní diskuse, protože jakýkoli můj příspěvek vyvolal v určitou dobu vždy okamžitou útočnou reakci skupiny diskutujících (Martin430, Krab, Kokoska). Jejich útoky byly motivovány jejich společným záměrem = akcemi na podporu prodeje lyží Snowrider a s tím oni spojovali diskreditaci mých aktivit Vylepšovacího lyžování a spolupráci s firmou Sporten.
Za druhé: Začal jsem spolupracovat se SKImagazínem zejména na popularizací závodů Masters a se snahou o oživení diskuse zde. Moje příspěvky z loňského ročníku Masters jsou zde v diskusi dohledatelné. Diskuse se tu však, bohužel, nijak neoživila (podle mého soudu hlavně proto, že je zde vše graficky velmi nepřehledné).
Za třetí: V roce 2013 se v diskusi na SNOW objevilo upozornění několika napálených zájemců o lyže Snowrider na to, že Martina430 vybral peníze na lyže Snowrider, ale lyže nedodal. Tím se celý již od počátku nečistý záměr podpory prodeje lyží Snowrider touto skupinkou zdiskreditoval.
Za čtvrté: Spolupracuji s oběma časopisy - se SKImagazínem na organizaci a reportážích o závodech a trénincích Masters (kam patří i aktivity v ZásadaSkiCentru) a také na informacích o úpravách lyžařských bot atp... Do SNOW přispívám informacemi o lyžařských aktivitách obecně a také velmi aktivně do živé a hojně navštěvované diskuse.
Závěr: S nikým z obou těchto časopisů jsem, nikdy neměl nejmenší spor - naopak, vzájemně se velmi respektujeme.
Jediným mým problémem byli a jsou lidé nečestní - jako jsou ti ze skupinky diskutérů ve SNOW - Martin430, Krab, Kokoska..

.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit