Dovolená na selském dvoře

Láká vás představa, že přímo před branou čekají sjezdovky, běžecké stopy nebo kopce jen pro sáňkování? Že nemusíte běhat po hotelových chodbách nebo hledat svůj správný pokoj? Pak právě pro vás je ideálem dovolená na selském dvoře, která nabízí mnohem více než jen odpočinek na venkově. Selské dvory splňují přísná kritéria kvality a snoubí se v nich ekologické požadavky s potřebami turistů.
_RAF3842.jpg
Pro opravdovou dovolenou na selském dvoře je typická srdečnost, se kterou jsou zde hosté vítáni. Zimní dovolená v Salcbursku neznamená jen sport a pohyb na čerstvém vzduchu, ale také kontakt s přírodou a se vším, co k ní patří. Při projížďkách na saních a během zimních procházek s rodinou můžete obdivovat a objevovat zimní krajinu. Večer si pak užijete jedinečné okamžiky u krbu v útulné starobylé světnici a díky výhodným nabídkám paušálů ušetříte rodinný rozpočet i starosti.

Dovolená na selském dvoře byla vytvořena pro výletníky, milovníky zvířat a pro ty, kdo chtějí občas zbrzdit své životní tempo. Ponořte se do tradičního venkovského života a zvláštního dobrodružství, které zažijete jen na farmě. Farmáři vám pomohou objevit přírodu, umožní vám z první ruky poznat různá zvířata a užít si neskutečně příjemnou atmosféru naprosté pohody. Hosty číslo jedna tu jsou děti, které na salcburských farmách nacházejí věci, které jinak některé znají jen z knih či televize: čerstvý vzduch a louky plné květin přímo přede dveřmi. Psi, koťata, kozy, ovce, telata či slepice, které vám tu snesou i vejce k snídani. Ať už skáčete po seně, lezete po stromech, hrajete si na hřišti nebo zpíváte u večerního ohně, na salcburských nejkrásnějších farmách je vždy spousta zábavy. Rodičům pak dovolená na selském dvoře slibuje únik ze všedního života a relaxaci. Zdejší odborníci na prázdniny s dětmi tu jsou na svém místě. Na ratolesti dohlíží baby monitory na pokojích, najdete tu herny, dětské koutky, hřiště, spoustu malých zvířat, stejně jako máte možnost připravit dětská jídla či si vyprat.

Příroda na dosah ruky

Masáže, senné koupele, sauny, meditace a přírodní kosmetika – to vše a mnohem více nabízejí odborníci z farm specializujících se na ekologii, zdraví a bio životní styl. Na takto zaměřených farmách je samozřejmostí, že pokoje voní po čerstvých bylinkách, všude okolo vás jsou jen přírodní materiály a snídaně se skládají výhradně z organických a nezpracovaných potravin.

Prázdniny v sedle

Fanoušci jezdeckého sportu určitě vsadí na správného koně, zvolí-li prázdniny na jezdecké farmě. Tady najdou vše potřebné k provozování své záliby. Můžete se vydat na jezdecké výlety po úchvatné krajině nebo si jen užívat blízkost těchto nádherných zvířat. Zdejší farmy mají jezdecké koně i koně určené speciálně pro výuku, výběh, překážkový okruh, stejně jako možnost odborné pomoci od vyškolených trenérů a průvodců.

Dovolená bez bariér

Díky speciálnímu vybavení některých farem, které je v souladu s obecnými zásadami sdružení pro zdravotně postižené, si vozíčkáři mohou vychutnat skutečně přístupný a bezstarostný únik ze všedního života. Speciální servis, jako je odvoz z autobusové či vlakové zastávky nebo zařízení přizpůsobené potřebám handicapovaných, je samozřejmostí.


Balíček

Nabídka:
Přenocování se snídaní v dvoulůžkovém pokoji***, nápoj na přivítanou a prohlídka dvora
od 200 eur za osobu/týden
Článek má tyto nálepky pr
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Komerční prezentace / 9-12-2011
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit