Kde sehnat SKI magazín

Časopis SKI magazín, nejstarší odborný lyžařský časopis u nás, vychází od října do února, celkem šestkrát za zimu. Pokud nejste našimi předplatitely, nejsnadněji nás seženete ve skoro dvou stovkách sportovních obchodů a ve vybraných novinových stáncích.
Tradiční přehledy vybavení jsme v letošním roce pojali trošku jinak. V říjnovém čísle vás seznámíme s lyžemi na sjezdovku, listopad bude patřit lyžákům a prosinec allmountain univerzálkám. Na které z témat se těšíte nejvíc?

Ptáte se, jak nás nejsnadněji seženete? Je tu hned sedm možností:

 
 

 
Jak koupit SKI magazín? Předplatné nebo Intersport
Čtěte online: Jak na elektronická čísla SKI magazínu

Časopis SKI magazín můžete již osm let číst nejen v tradiční tištěné podobě, ale i v elektronické verzi. Podporujeme přitom obě v Česku nejrozšířenější platformy Publero a Floowie a k tomu nabízíme ve světě populární řešení FlipBook, se kterým se můžete setkat na našich stránkách a ve kterém je dostupný i kompletní archiv SKI magazínu. Jak na jednotlivé služby se dozvíte zde:


Časopis za SMSku

Každé číslo si můžete objednat také pomocí SMS. Zpráva stojí 30 Kč a jde to velmi jednoduše: stačí zajít do našeho archivu, tam vybrat číslo o které máte zájem a kliknout na "koupit e-číslo pomocí SMS".


Tablet

1. Výhodné předplatné s dárkem zdarma

Určitě nejpohodlnějším způsobem, jak zajistit, aby vám žádný SKI magazín neunikl, je naše předplatné. Objednat si nás můžete přímo na stránce www.SKImagazin.cz/predplatne, stojíme 320 Kč na celý rok (5 čísel + 1 Speciál s testem lyží + přístup do elektronických vydání a archivu) a ještě dostanete super dárek dle vašeho výběru zcela zdarma. 

2. Novinové stánky

Zakoupit nás můžete samozřejmě v dobrých novinových stáncích v ČR a na Slovensku, v sítích InMedio, Valmont a v prodejnách RELAy jejichž seznam najdete zde.

3. Sportovní obchody a Intersport

SKI magazín je také v prodeji ve více než 140 sportovních obchodech v ČR a na Slovensku nebo v síti prodejen Intersport.

K dispozici jsme i zdarma

Se SKI magazínem se samozřejmě můžete potkat i jinde. Při mnoha příležitost je náš časopis zdarma, dostat nás můžete při cestě na hory s některou s partnerských cestovních kanceláří, ve vlacích RegioJet, autobusech Student agency na sportovních akcích a závodech. Kompletní seznam míst, kde SKI magazín můžete dostat zdarma najdete zde

4. Autobusy, vlaky a cestovní kanceláře  

Pojedete-li lyžovat s CK Intertrans, Consultour, Fede, Skitur, Sport-S, CITY-SKI nebo Trip dost možná bude SKI magazín ležet před cestou právě na vašem sedadle. K dispozici jsme také ve skibusech jezdících z Prahy na Ještěd a v autobusech Student agency i vlacích RegioJet. 

5. Sportovní akce a závody 

Časopis s sebou samozřejmě máme i na všech závodech a akcích které pořádáme, nebo jehož jsme mediálními partnery. Namátkou:

6. Lyžařská střediska, hotely, školy

Exklusivně jsme v prodeji na pokladnách dvou lyžařských středisek: ve Skiareálu Klínovec a v Skiareálu Rokytnice nad Jizerou, kde zároveň najdete stojany, kde si můžete časopis vzít zdarma. Totéž platí pro SkiParku Velká Chuchle, mnoho horských hotelů (např. Orea Hotels) sportovních a relaxačních center (např. Health & Leisure Club Park Holiday), sportovní školy, lyžařské školy a půjčovny atp.

Pokud máte jakékoliv dotazy, rádi vám je zodpovíme na telefonním čísle 222 513 366 nebo na emailu distribuce@skimagazin.cz

Článek má tyto nálepky redakce
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
SKI magazin / 10-10-2013
SKI magazin
SKI magazin Takto označené články byly připraveny redakcí a upozorňují na akce SKI nebo partnerských společností
 • Screen Shot 2011-12-18 at 22.53.46.jpg
 • Jan Matura byl v Sapporu neporazitelný!
 • Screen Shot 2011-09-29 at 16.21.01.jpg
 • cb_0302.jpg
 • hoste.jpg
 • yoyoband.jpg
 • Jizerská 50 a Intersport
 • Logo Svaz lyžařů
 • Lukáš Bauer ve stopě (2013).
 • Harrrr.JPG
 • dsc-1525-2.jpg
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit