Lyžařské radovánky v zimním ráji Paznaun

Lyžování na nejvybranější úrovni, koncerty za účasti světových star v alpské metropoli životního stylu Ischglu, dokonalé potěšení pro rodiny v Silvaparku Galtür, to nejlepší pro děti v zážitkovém parku Sunny Mountain Erlebnispark Kappl, zimní pohádka v See – Paznaun v Tyrolsku nabízí zimní zážitky v řádu superlativů a s maximální rozmanitostí
ischgl.jpg

Ischgl - alpská metropole životního stylu

V Ischglu v tyrolském Paznaunu se myslí a žije v samých „nej". V zimě se zde spojuje v dokonalém souznění vynikající nabídka zimního sportování a nepřekonatelná škála zábavy. „Vesnice" Ischgl s 1.500 obyvateli není jen všeobecně známým, dokonalým a mnohonásobně vyznamenaným rájem zimních sportů, kde to žije zábavou čtyřiadvacet hodin denně. Koncerty Top oft he Mountain se světovými hvězdami uprostřed sjezdovky představují jedinečnou zábavu, horské chaty zase nabízejí gurmánské požitky a exkluzivní lyžařskou gastronomii v prostředí avandgardní architektury. Ischgl je samozřejmě dokonalou lyžařskou oblastí, mimochodem největší propojenou v Tyrolsku (240 kilometrů sjezdovek) - s nejmodernějšími lanovkami a vleky a jistotou sněhu až do začátku května.


Silvapark Galtür: Rodinný koncept, který vytváří nová měřítka

Pod zvučným názvem Silvapark se skrývá koncept, který přináší nový rozměr zimního sportování právě pro rodiny. Celá lyžařská oblast je rozdělena do speciálních komplexů, které každému příznivci lyžování a snowboardingu umožňují užít si zimních radovánek, něco nového se naučit nebo něco nového vyzkoušet. Pro každý stupeň pokročilosti se nabízí komplex šitý na míru se zajímavými úkoly a výzvami. Při prvním sněhovém safari na světě lze tuto oblast zimních sportů poznat v celé její různorodosti. Spektakulární a romantické zároveň je noční lyžování na osvětlené sjezdovce, dlouhé přes 2 kilometry. Navzdory veškeré „akci" zůstal však Galtür takový, jaký byl odjakživa: tyrolská horká vesnice se spoustou šarmu a původních tradic ve vysoko položené alpské krajině


Lyžování a zimní hrátky v Kapplu a See

Uprostřed majestátního světa hor leží idylické horské vesnice Kappl a See a lákají k pravým lyžařským radovánkám až do nadmořské výšky 2.700 metrů. Rozlehlé lyžařské oblasti jsou zárukou nezapomenutelnéo zimního zážitku pro celou rodinu.
Zážitkový park "Sunny-Mountain Erlebnispark" v Kapplu uvede v nadšení všechny děti. S odbornou péčí zkušených instruktorů se zde malí adepti pomalu a hravou formou naučí stát na prkýnkách. Velkorysé podmínky na sjezdovkách, přívětivost k rodinám a jedinečný poměr ceny k poskytovaným službám v lyžařské oblasti je lákadlem pro hosty stejně jako pro místní obyvatele. 33 kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížnosti garantuje jedinečné potěšení z lyžování začátečníkům i pokročilým.

E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Tisková zpráva / 9-12-2009
Tisková zpráva
Tisková zpráva Tento text nám do redakce přišel od zdroje, kterému sice důvěřujeme, ale za který nemůžeme ručit.
 • Tisková zpráva patří mezi nástroje PR
 • pisek-kbs-galerie17-1.jpg
 • Screen Shot 2011-12-09 at 15.16.22.jpg
 • SkiTesting_Lipno-6306.jpg
 • Screen shot 2010-12-06 at 13.14.43.jpg
 • Sy_10-1.jpg
 • petra-1.jpg
 • Screen shot 2011-02-10 at 17.54.54.jpg
 • slopestyle
 • Dopoledne patřil cross dětem
 • IMG_4300.JPG
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit