Nejlepší evropský test sjezdových lyží DSV ski TEST vychází v češtině

Důležitým kamenem v budování odbornosti lyžařského magazínu jsou bezpochyby nezávislé testy lyží. Jsme proto nesmírně rádi, že se v této souvislosti můžeme pochlubit velkým úspěchem. V loňské sezoně jsme totiž do České republiky přinesli absolutní pecku: výsledky renomovaného, německého DSV ski TESTU jehož garantem je Německý lyžařský svaz.
DSV ski TEST ve SKI magazínu

V předloňském roce vstoupil SKI magazín do partnerství s odborným lyžařským časopisem DSV Aktiv Ski & Sportmagazin, který – jak už sám jeho název napovídá – úzce spolupracuje s Deutscher Skiverband (DSV) a je tak v lyžařském prostředí na západ od českých hranic uznávanou kapacitou. Toto partnerství v budoucnu hodláme přetavit v množství hodnotných informací jak z prostředí vrcholového, tak i rekreačního lyžování, a nadále tím budeme posilovat odbornost SKI magazínu coby tradičního a uznávaného lyžařského titulu. Prvním  krok naší nové spolupráce je ovšem patrný už nyní. V rámci listopadového SKI magazínu Speciál zveřejníme už podruhé výsledky prestižního DSV ski TESTu.  

Test DSV je silně orientován na spotřebitele, což se odráží jak ve skladbě kategorií testovaných lyží, tak v samotném způsobu testování. Pro přehled přinášíme přehled testovaných kategorií:

Allround

Snadno ovladatelné, chyby odpouštějící lyže určené začátečníkům a lehce pokročilým lyžařům pro jízdu v nižších a středních rychlostech po upravených tratích. Cenová hranice lyží s vázáním max. 450 eur. 

DSV Aktiv Ski Test ve SKI magazínu

 

Exaktní hodnocení, emoce, názory profesionálů i testérů z řad veřejnosti. Rady, doporučení a samozřejmě ceny. Prestižní DSV ski TEST je od sezony 2015/16 nedílnou součástí českého vydání SKI magazínu. Předplaťe si ho:

buď –> v rámci celé sezony SKI magazínu

nebo pouze speciální vydání s DSV ski TESTem za 62 Kč

Allmountain

Všestranné sportovní lyže určené pro jízdu po upravených tratích a v omezené míře i v terénu – šíře středu do 85 mm. Tyto modely jsou určené zkušeným lyžařům preferujícím střední a vyšší rychlosti i rozmanitost terénu. 

Sport carver

Sportovní lyže pro jízdu po upravených tratích. Tyto modely nabízejí širokou paletu využití od krátkých po středně dlouhé oblouky i rozličné techniky jízdy. Poloměr krojení 14–17 m. 

Race carver

Lyže pro dlouhé oblouky a vysoké rychlosti. Excelují na tvrdých, dobře upravených sjezdovkách, ale vyžadují skvělou techniku a odpovídající kondici. Nejedná se o FIS závodní lyže.

Lady skis

Speciální modely určené ženám. Disponují technologiemi vyvinutými speciálně pro ženskou část lyžařského publika, překvapují zejména nízkou hmotností a extrémně snadnou ovladatelností. Dámské lyže jsou v testu rozděleny do kategorií Allmountain a On-Piste (sjezdovka).

Freeride skis

Široké lyže pro jízdu mimo upravené svahy. Šíře středu 90–100 mm i celkové naladění těchto modelů od lyžaře vyžadují vysokou úroveň dovedností a znalost techniky jízdy ve volném terénu.

 

E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
SKI magazin / 2-11-2015
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit