Nový film od Peak Performance má jméno Pure

Značka Peak Performance uvede na filmovém festivalu IF3 Montreal nový film s názvem PURE, jenž je dalším ze série ‚Shades of Winter‘. Oficiální světová premiéra se uskuteční 9. října 2014 v Mnichově.
Poster

V dětství a mládí usilujeme o splnění svých snů bez váhání, s nevinnou zvídavosti dítěte. Jsme hnáni výhradně potřebou zachytit ten ryzí pocit, že žijeme tady a teď. A přestože nás v dospělostí tíží povinnosti a jasně si uvědomujeme komplexnost života, stále nás pohání neustálá touha po zvláštních okamžicích. Po chvílích, kdy zažíváme čisté štěstí, nezávislost, strach a svobodu a které nás ženou ke zkoumání našich limitů. Ve filmu PURE, dalším díle dalším série ‚Shades of Winter‘, jehož autorkou je rakouská freestylová lyžařka a filmařka Sandra Lahnsteiner, bere skupina výjimečných lyžařek diváky na výpravu po dosud nepoznaných dobrodružstvích. Letos na podzim nabudí vaši touhu vyrazit do hor a žít naplno pomocí 52 minut ryzího blaha.

Unikátní momenty, které mohou z vnějšku působit obyčejně – ale jsou pravdu magické, když jste jejich součástí – či strach, jenž nám brání zazářit v neznámém terénu, to jsou jen dva z celé řady pocitů, který tento film vyvolává.

V tomto ryze ženském filmu natočeném v exteriérech Rakouska, Švýcarska, Itálie, Japonska, USA a Kanady účinkují jedny z nejlepších freestylových lyžařek, které žijí svůj sen sjíždění skvělých lajn po celém světě: Matilda Rapaport (Švédsko), Evelina Nilsson (Švédsko), Melissa Presslaber (Rakousko), Nadia Samer (Kanada), Janina Kuzma (Nový Zéland), Nat Segal (Austrálie), Emma Dahlström (Švédsko), Silvia Bertagna (Itálie), Camillia Berra (Švýcarsko), Nadine Wallner (Rakousko), Caja Schöpf (Německo), účastnice lyžařské a snowboardové freestylové akce Nine Queens 2014 a samotná Sandra Lahnsteiner (Rakousko).

Film PURE z pera filmařky Sandry Lahnsteiner uváděný značkou PEAK PERFORMANCE ve spolupráci se společností GARMIN navazuje na úspěšný film z roku 2013 ‚Shades of Winter‘. Rakušanka Sandra Lahnsteiner se dala opět dohromady s hlavním kameramanem Mathiasem Bergmannem a s režisérem, střihačem a kameramanem Mariem Feilem. Štáb mladých lidí měl ambiciózní cíl: „Pozvednout natáčení lyžařského filmu ve všech směrech: lyžování, práci s kamerou, styl vyprávění, postprodukci, distribuci i marketing!“ říká producentka a freestylová lyžařka Sandra Lahnsteiner, pro niž je to od roku 2009 již čtvrtý film, který sama produkuje.

Oficiální světová premiéra proběhne 9. října 2014 v Mnichově a bude jí předcházet uvedení filmu na festivalu IF3 v kanadském Montrealu 20. září. O den později bude film k vidění v EXKLUZIVNÍ 24hodinové premiéře na internetové adrese www.redbull.com/snow. Během zimních měsíců bude PURE uveden na filmových festivalech a akcích po celém světě a na kinematografických turné, jako je Alp-Con Cinema Tour, jež proběhne po celé Evropě. Navíc bude sestřih z PURE uveden v rámci nadcházejícího ročníku evropského turné outdoorových filmů E.O.F.T. 14/15 vedle ‚Shades of Winter‘, který byl letos pro toto renomované turné vybrán jako zástupce filmů o lyžování. Prodejny značky Peak Performance v Mnichově, v Innsbrucku, v Curychu, ve Vídni, v Londýně, ve Stockholmu, v Kodani, v Oslu, v Helsinkách a ve Frankfurtu nabídnou možnost setkat se s našimi sportovci – podrobnější informace naleznete na adrese www.peakperformance.com. V druhé polovině října bude film rovněž k dispozici na platformě iTunes. Buďte v obraze a sledujte stránky www.shades-of-winter.com, kde najdete detaily o filmu, jeho protagonistech a data uvedení na festivalech a v kinech.

Produkční společnost SHADES OF WINTER byla založena freestylovou lyžařkou Sandrou Lahnsteiner z Rakouska. Její vášeň pro práci s kameramany a fotografy v horách jí provází od jejích začátků v profesionálním freeskiingu. V roce 2013 Sandra Lahnsteiner oficiálně představila produkční společnost SHADES OF WINTER a na podzim spolu se svým týmem, jehož členy jsou Mario Feil a Mathias Bergmann, uvedla první film ‚Shades of Winter‘. PURE je druhým filmem série a vznikl v koprodukci se společností Red Bull Media House, jež spolupracovala s Beech Studios.

Článek má tyto nálepky sjezdové lyžování freeride lidé
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Tisková zpráva / 11-9-2014
Tisková zpráva
Tisková zpráva Tento text nám do redakce přišel od zdroje, kterému sice důvěřujeme, ale za který nemůžeme ručit.
  • Tisková zpráva patří mezi nástroje PR
  • DSC_0948.jpg
  • ski-prosinec09-titulka-1.jpg
  • Kmochová, Pauláthová a Dobovská u moře.jpg
  • Fanoušci při SP v biatlonu v Novém Městě na Moravě
  • ski-prosinec07-titulka-stin-1-2.jpg
  • IMG_0155.JPG
  • IMG_8647-1.jpg
Hotely, kde se dobře žije
Příjemné ubytování na úrovni ve Val di Fiemme, Dolomiti, Trentino.
Skialpová škola
Skialpinistické kurzy pro každého v Čechách, na Slovensku i Alpách
Nešetřete na botách
Na hory si dopřejte pořádné lyžařské boty
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit