Plánujete dovolenou v Rakousku? Máme pro Vás skvělý tip!

Pokud plánujete zimní dovolenou v Rakousku a ještě nejste rozhodnuti, kam přesně vyrazíte, přinášíme Vám skvělý tip. V malebné krajině Tyrolska, známého pro svou vřelou pohostinnost, se v městečku Kirchdorf, přímo v srdci Kitzbühelských Alp, nachází čtyřhvězdičkový rodinný hotel Seiwald.
Hotel SEIWALD 2-1.jpg

Hotel poskytuje ubytování v překrásné horské přírodě s dech beroucím výhledem na majestátní pohoří Wilder Kaiser. Jeho poloha z něj již 55 let činí celoročně vyhledávanou destinaci milovníky horských sportů a relaxace v krásné přírodě.

Zázemí a nabídka hotelu

Hotel se pyšní 45 pokoji, které návštěvníkům zajistí vysoký komfort a splní individuální přání na ubytování od menších pokojů ideálních pro páry až po velké apartmány vhodné pro rodiny. Interiér je tvořen převážně přírodními materiály s čistými liniemi a světlými materiály, které v sobě odrážejí tyrolské tradice s moderním nádechem.

Perfektní relaxaci po náročném dni stráveném na zasněžených svazích zaručeně zajistí hotelový Wellness, který zahrnuje krytý bazén, parní lázeň, finskou saunu a infračervenou kabinu. Bazén má zabudovaný protiproud a whirpool část, nechybí masážní lavička, trysky ani vodopád, to vše s výhledem na panorama Kitzbühelských Alp. A k dokonalému završení relaxace může přispět jedna z řady masáží nabízených hotelem.

Kromě relaxační zóny nabízí hotel Seiwald sportovní klub, který je harmonicky zasazen do okolní krajiny a nabízí místo setkání s dalšími lidmi ve sportovní atmosféře. Součástí sportovního klubu je tenisová hala s možností lekcí tenisu, fitness studio vybavené 65 stroji Technogym, 3 stoly na stolní tenis, 2 biliárové stoly, golfový simulátor, koutky pro děti a další.

Poslední střípek k celkové spokojenosti těla i duše dodá hotelová kuchyně lahodnými pokrmy, jež hýří čerstvostí a nápaditostí. Tým kuchařů se při přípravě pokrmů inspiruje místními produkty a středomořskou kuchyní.seiwald_logo

Speciální nabídka na ubytování

Hotel Seiwald na tuto zimní sezónu připravil speciální balíčky na ubytování za velice příznivé ceny – v průběhu února a března bude nabízet 7 nocí s ¾ penzí od 478 Euro za osobu – v pokoji pro dva. Speciální cenové balíčky zajistí také vstup do hotelové Wellness zóny a Aktiv centra umožňujícího rozmanité sporty na prostoru 3000 m2.

Zimní vyžití

Okolí hotelu Seiwald je bohaté na možnosti zimního vyžití jak pro milovníky sjezdování, snowboardisty a freestylisty, tak pro běžkaře a rodiny s dětmi.

Pokud dáváte přednost sjezdovému lyžování, oceníte centrální umístění hotelu v blízkosti 7 různých lyžařských středisek s celkem 1 081 km sjezdovek obsluhovaných celkem 360 vleky. Přímo u hotelu se nachází Ski Area Kirchdorf s mírnými kopci vhodnými pro lyžování s dětmi. Skibus zájemce zdarma dopraví do několika blízkých středisek, mezi které patří Schneewinkel Ski Area (6 km), Waidring Steinplatte (5 km), Fieberbrunn (8 km), St. Johann in Tirol (1,5 km) a Bergbahnen Pillersee (12 km). Tato střediska nabízejí 57 vleků a 170 km perfektně upravených sjezdovek. Největší rakouská lyžařská střediska v Kitzbühelu a v oblasti Skiwelt Wilder Kaiser jsou vzdálené pouze pár minut od hotelu.

Tyrolsko garantuje i vysoce kvalitní podmínky pro běžecké lyžování a v rekreační oblasti Kitzbühelských Alp – St. Johann in Tirol – Oberndorf – Kirchdorf – Erpfendorf – nabízí síť 275 km pravidelně upravovaných stop, které umožňují jak klasické běžecké lyžování, tak bruslení.

Pro snowboardisty a freestylisty se v okolí nachází řada snow parků a neupravovaných sjezdovek – např. v Boarders Playground ve Westendorfu, Funpark v Steinplatte/Waidring, Snowpark v Kitzbühelu, Funslope ve středisku St. Johann, Easy line park nebo Freeride Hot Spot ve Fieberbrunnu a Wintergarten Snowpark v Söllu.

Rodiny s dětmi najdou v Seiwaldu a jeho okolí ideální prostředí pro trávení rodinné dovolené – mírné svahy a lyžařské školy pro děti a začátečníky, sáňkařskou dráhu, prostornou dětskou hernu a dětské zázemí ve sportovním centru, bazén, prostě vše co si děti na dovolené mohou přát. Například lyžařská škola v Kirchdorfu s anglicky mluvícími instruktory naučí první obloučky na sněhu už děti od tří let a dokonce zajistí i hlídání pro děti od 6 měsíců. Kurzy lyžování všech úrovní jsou nabízeny i pro dospělé.

Adresa hotelu:

Das Seiwald Hotel
Habach 8
6382 Kirchdorf / Tirol
Austria
info@hotel-seiwald.com
Tel.: +43 (5352) 63156-0

Fax: +43 (5352) 63156-70

Článek má tyto nálepky rakousko cestování
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
E-mail:
Váš text:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Komerční prezentace / 17-2-2014
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit