Články autora Agence Zoom

17-2-2014 Agence Zoom

Fotogalerie: Zlatý den Evy Samkové

Projděme si ještě jednou cestu Evy Samkové za olympijským zlatem. Kvalifikační, čtvrtfinálové, semifinálové i finálové jízdy závodu ve snowboardcrossu na OH v Soči na exluzivních záběrech fotografů Agence Zoom.
8-3-2013 Agence Zoom

Fotogalerie: Obří slalom na MS ve Schladmingu

Největší favoritka na zlato Tina Maze zajela první kolo obřáku na mistrovství světa až příliš profesorsky a ve druhém už nestačila vybojovat více než celkově druhé místo. Titul překvapivě získala Francouzka Tessa Worley. Mezi muži se podobně jako ve sjezdu překvapení nekonalo. Vyhrál ten, ke komu v obřáku shlíží celý svět, Ted Ligety. Marcel Hirscher dělal co mohl, ale stejně to nestačilo.
7-3-2013 Agence Zoom

Fotogalerie: Slalom Speciál na MS ve Schladmingu

Slalomy dopadly tak, jak měly, protože vyhráli ti opravdu nejlepší. I když jsme vítěze ani v jednom případě neuhodli. Vedle nových mistrů světa Hirschera a Shiffrinové ale byly významnými postavami také stříbrní medailisté Felix Neureuther a Michaela Kirchagasser. Neureuther protože to Hirscherovi dokázal udělat hodně těžké a Kirchgasserová... Za výdrž. O ní už se říkalo, že tu placku snad nikdy neudělá.
7-3-2013 Agence Zoom

Fotogalerie: Týmová soutěž na MS ve Schladmingu

Týmový závod ve Schladmingu ukázal, že tato disciplína do programu mistrovství světa patří. Z chování závodníků bylo jasně patrné, že jim na medaili z týmového závodu záleží a co je neméně důležité, diváci se výtečně bavili.
7-3-2013 Agence Zoom

Fotogalerie: Kombinace na MS ve Schladmingu

Když Ligety zajel výtečně kombinační sjezd, nikoho už to nepřekvapilo. Ve slalomu pak dokonal, co dokonáno mělo býti. Ve slalomu se naopak nechala předjet Tina Maze a přestože po sjezdu vedla, o titul v superkombinaci přišla.
7-3-2013 Agence Zoom

Fotogalerie: Sjezd na MS ve Schladmingu

Ve sjezdu jsme se dočkali největšího překvapení celého šampionátu. Francouzka Marion Rollandna trať vyrazila s číslem 22 a umlčela všechny, co lamentovali nad bezvýchodností situace, v níž se ocitly závodnice s vyššími startovními čísly. Aksel Lund Svindal naopak potvrdil, že je letos v rychlostních disciplínách jasnou jedničkou.
7-3-2013 Agence Zoom

Fotogalerie: Super G na MS ve Schladmingu

Závod žen byl kvůli nepřízni počasí dlouho odkládán, nakonec i přes nevoli mnoha závodnic odstartován a všechno pak více méně skončilo hrůzostrašným pádem Lindsey Vonnové. O den později padali i muži, ale následky už naštěstí nebyly tak fatální.
8-2-2013 Agence Zoom

Fotogalerie: Novoměstský začátek z říše snů

Start jako víno! Nic jiného nelze napsat o prvním závodním dni novoměstského biatlonového šampionátu. Nejen že hned v prvním domácím představení dosáhli naši na bronz, ale z tribun jim atmosféru vytvořilo na 27 000 fanoušků a logistika i samotný stadion, zázemí. Vše funguje na výbornou! Takových akcí jsme v Česku zatím moc uspořádat nedokázali!
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit