Články autora Daniel Tichý

26-1-2011 Daniel Tichý

Sjezdaři znají konečnou nominaci pro MS

Na nadcházejícím mistrovství světa v alpských disciplínách v německém Garmisch-Partenkrichenu (7.-20. února 2011) bude české sjezdové lyžování reprezentovat celkem 17 jmen. O nominaci závodníků a závodnic pro jednotlivé disciplíny rozhodla Rada Odborného sportovního úseku alpských disciplín a její návrh poté schválily Výkonný výbor SLČR a Plénum Dozorčí rady SLČR.
19-1-2011 Daniel Tichý

Výsledky českých závodů jsou konečně online

Lidé kolem závodního alpského lyžování zvyklí na kvalitní informační servis, který je k mání na internetových stránkách Mezinárodní lyžařské federace FIS, dostali se startem nové sezony jako dárek podobný výsledkový web, ovšem české provenience a určený právě výhradně pro potřeby tuzemského sjezdového lyžování.
6-12-2010 Daniel Tichý

Foto: Bank zazářil v Beaver Creeku

Český reprezentant Ondřej Bank si odveze z amerického Beaver Creeku celkem 16 bodů. K bodíku ze sobotního super-G přidal v neděli dalších patnáct díky 16. místu v obřím slalomu. S účinkováním v této zastávce Světového poháru může být závodník Dukly Liberec určitě spokojený.
14-11-2010 Daniel Tichý

Záhrobská začala sedmým místem

Sedmým místem, o stupínek líp než loni, zahájila ve finském Levi desetidílný slalomový program sezony olympijská medailistka Šárka Záhrobská.  „Pocity? Nic moc. S výsledkem nejsem úplně spokojená, nepodařilo se mi prodat to, co umím. Nebyla tam ta dynamika, agresivita, jak bych si představovala,“ řekla poté, co protáhla unikátní sérii dojetých slalomů na 45 v řadě.
26-1-2009 Daniel Tichý

Moskva chystá megalomanskou sjezdařskou akci!

Rusko to s přípravami na zimní olympijské hry v roce 2014 myslí opravdu vážně. Jako by chtělo dát celému sportovnímu světu jasně najevo, že důvěra v Soči byla tou správnou, třebaže hodně překvapivou volbou (za hlavního favorita pro uspořádání ZOH 2014 byl totiž považován rakouský Salcburk).
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit