Články autora HOnza Verl

11-1-2014 HOnza Verl

Rodina lyžařských Masters: Čudovi

Významnou součástí pelotonu lyžařských Masters jsou rodinné týmy. Maříkovi, Čudovi, Samohelovi, Čermákovi, Tulachovi... Je to paráda, když se závodní lyže dědí z táty na syna a pak třeba ještě dál. To je samozřejmě myšleno obrazně, na dědových lyžích už by to asi dneska doopravdy nešlo. I když, kdo ví…
26-3-2013 HOnza Verl

Báječná Rokytnice, důstojný závěr SKI série Masters ČMP

V minulém reportu z Lipna jsem si nemohl vynachválit všechno, s čím jsme se tam setkali – téměř jsem už vyčerpal všechny superlativy a na Rokytnici by vlastně už nic nezbylo. Jenomže Rokytnice byla, tentokrát, už úplně bez vady. Skoro tradiční rokytnický finálový déšť se sněhem a větrem jako by nikdy nebyl.
13-3-2013 HOnza Verl

Nejvíce je Rokytnice

Divnej název, ale rýmuje se a vlastně je zároveň taky pravdivý. A pro masters závodníky dvojnásob!
5-3-2013 HOnza Verl

Lyžaři masters závodili na Lipně. A měli se jako v ráji!

Závody Masters se jezdí na velmí různých, většinou modročervených kopcích (například Klíny, Vysoké n. J., Paseky, Pec p. S., Dolní Morava, Zásada, Špindl-Mísečky, Stoh i Sv. Petr), někdy ta červená přechází do černa (Zalomenej v Rokytnici...), výjimečně je to zdravá černá (Bouřňák a Ještěd).
27-2-2013 HOnza Verl

Závody u Krušnoborců

U Krušnoborců (rozuměj u „zralých“ lyžařů z Krušných hor) se závody veteránů konají už tradičně. Několik desítek let na Klínech, na Telnici i na Bouřňáku. Kopce to jsou řádné – Krušno-horské.
12-2-2013 HOnza Verl

Pasecké závody nabídly krásné svezení

Jakkoli se tyhle moje reporty týkají závodění velmi dospělých, většinou i velmi zkušených borců, závody se vždy konají na kopci, kde lyžují i nezávodníci – lyžařští pohodáři. Ne snad, že by ti závodnící nebyli v pohodě, ale přece jenom...
3-2-2013 HOnza Verl

Obří nebylo všecko, ale pěkné to bylo

Značná, nikoli však obří obleva končila v sobotu 2. 2. 2013 ráno mírným, avšak vytrvalým celonočním deštěm. Občasná vločka v tom jen zhoršovala vyhlídky na pěkné předháňky v jinak velmi přívětivém areálu „Obří sud – Javorník“. Ještě že prezentace mohla v teplíčku místního skibaru pod kopcem trvat až skoro do desáté hodiny.
1-2-2013 HOnza Verl

V sobotu jedeme obřák na Javorníku

Přes nepříznivé počasí je sjezdovka na Javorníku v dobrém stavu a sobotní závod se pojede dle plánu. Na víkend by se ještě mělo ochladit, takže vše bude připraveno na XXXVI. ročník Memoriálu Honzy Žemličky.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit