Články autora Petr Záhrobský

29-10-2010 Petr Záhrobský

Záhrobského léto v Zermattu

Stejně jako v minulých letech i letos byl velmi podstatnou součástí mé přípravy na sezonu tréninkový pobyt ve švýcarském Zermattu. Ledovcové lyžování v Zermattu je nejvýše položené v Evropě a nabízí nejdelší tréninkové tratě. I v září je tady možné jezdit slušně dlouhý sjezd a super G.
20-4-2010 Petr Záhrobský

Zápis desátý: Po olympiádě

Po Olympiádě ve Whistleru, ze které jsem kvůli akreditačním pravidlům Mezinárodního olympijského výboru nemohl psát a ze které bylo informací stejně určitě více než dost, jsem zpět v kolotoči „normálních“ závodů. Hned po olympijském SG, 19. 2. jsem se vrátil domů, několik dní jsem trénoval v Praze a pak jsme trénovali tři dny obří slalom a SG v rakouském Maria Almu.
22-2-2010 Petr Záhrobský

Zápis devátý: Evropský pohár na konci Alp

Jako poslední lednové závody a zároveň poslední před olympiádou jsem absolvoval týden rychlostních disciplín EP ve francouzském Les Orres. Toto středisko leží trochu dále na jihu než většina známých lyžařských údolí ve Francii a je tímto směrem už jedno z posledních v Alpách.
23-1-2010 Petr Záhrobský

Zápis sedmý: Jak na Wengen

Naše lednové turné jsme začali v malém švýcarském středisku Hoch Ybrig, ležícím nedaleko města Einsiedeln (mimochodem domov známého skokana na lyžích Simona Ammana). Jel jsem tady dva obřáky kategorie FIS, ve kterých jsem dojel na 4. a 2. místě a trochu jsem si vylepšil letošní FIS body, a tím postavení ve světovém žebříčku. Hned potom jsme přejeli do slavného Wengenu, kde byly na programu nejprve dva sjezdy Evropského poháru a potom Světový pohár – už 80. ročník slavného „Lauberhornrennen“, který v posledních letech sestává z kombinace, klasického sjezdu a slalomu.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit