Články autora Šárka Sudová

Šárka Sudová se v minulosti snažila v boulích, ale po dvou olympiádách a mnoha kolapsech finančního, fyzického i psychického konta je definitivně opustila. Stala se inženýrkou a plynule přešla na druhý břeh coby sportovní redaktorka ČRo. Z mix zóny fandí sestře Nikole a příteli Aleši Razýmovi. Dnes pracuje jako manažerka komunikace SLČR.
22-5-2015 Šárka Sudová

Šestnáct let Nikoly Sudové. Nejlepší česká akrobatická lyžařka ukončila kariéru

První Světový pohár absolvovala ještě v minulém tisíciletí. Od té doby naskočila Nikola Sudová do dalších 140ti pohárových závodů, v nichž třiadvacetkrát stanula na pódiu. Nejlepší česká boulařka všech dob má na svém kontě i čtyři olympiády a osm světových šampionátů, ze kterých si přivezla jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili. Nyní se loučí. Ve svých třiatřiceti letech už těžko hledá motivaci.
29-1-2015 Šárka Sudová

Kdo zazáří ve Vailu? České ambice na mistrovství světa 2015

Ondřej Bank, Šárka Záhrobská nebo někdo další? Mistrovství světa v americkém Beaver Creeku je za dveřmi a my jsme se podívali na ambice našich závodníků. Bude sedmé mistrovství pro Ondřeje Banka konečně medailové?
6-1-2015 Šárka Sudová

Kožíšek po individuální přípravě září, na Tour byl opět do desítky

Skvělý a černý den zároveň prožili čeští běžci na lyžích při třetí etapě letošní Tour de Ski. Dušan Kožíšek vyrovnal při sprintu volnou technikou své letošní výsledkové maximum a stále se může podepsat pod nejlepší výsledek českých běžců této sezóny. Petra Nováková naopak slavit nebude. Po nadějné kvalifikaci musela ze závodu i z celé Tour de Ski odstoupit kvůli zranění ramene.
5-1-2014 Šárka Sudová

Tour de Ski 13/14: Skvělá Nývltová osmá, Jakš jedenáctý

Životního úspěchu dosáhla běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová, když se v konečném hodnocení prestižní Tour de Ski poprvé v kariéře probojovala do Top 10. Po 11. nejrychlejším čase v závěrečném stoupání na sjezdovku Alpe Cermis jí v konečném pořadí patří 8. místo.
3-1-2014 Šárka Sudová

Neskutečná Nývltová opět nejlepší z Čechů. Sahá po medaili!

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová znovu potvrdila životní formu, když v páté etapě prestižního seriálu Tour de Ski v italském Toblachu dojela šestá. V závodě na patnáct kilometrů volnou technikou s handicapovým startem tak vylepšila své dosavadní výsledkové maximum, kterým bylo sedmé místo ve středeční čtvrté etapě v Lenzerheide.
2-1-2014 Šárka Sudová

Tour de Ski po půli: Skvělá Nývltová a výborný Razým

Vynikající výkon podala ve švýcarském Lenzerheide běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová, když ve čtvrté etapě prestižní Tour de Ski, ve které se jel závod na 10 kilometrů klasicky s hromadným startem, skončila sedmá.
30-12-2013 Šárka Sudová

Blog Šárky Sudové: Zrodila se láska?

Nikdy bych nevěřila, že jeden jediný prosinec nadobro změní můj náhled na běžecké lyžování. Nebo to byla prachsprostá pacienstská nuda?
29-12-2013 Šárka Sudová

Aleš Razým je zatím na Tour de Ski skvělý!

Vynikající formu prokazuje v olympijské sezóně běžec na lyžích Aleš Razým. Ve druhé etapě Tour de Ski v německém Oberhofu skončil ve sprintu volnou technikou dvanáctý.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit