Články autora Šimon Mastný

Šimon je rodilý Pražák a k lyžování ho přivedl jeho otec, dlouholetý učitel lyžování a porevoluční prezident Interski ČR. V dorostenecké kategorii a pak také mezi dospělými závodil zejména na krajské a posléze i na národní úrovni. Současně s tím se věnoval výuce lyžování a je držitelem nejvyší české kvalifikace, tedy Učitel lyžování.

V roce 2001 se stal členem FIS Masters Commitee a během následujících deseti let se pak významně podílel na rozvoji Masters závodění u nás. Díky zahraničním vztahům se mu podařilo získat přidělení pořádání závodu Světového poháru FIS Masters do ČR a sám se na zajišťování závodů léta aktivně podílel. Nyní jsou již tyto závody pevně zakotveny v kalendáři FIS.

Má neutuchající snahu rozšířit závodění Masters i do toho nejzapadlejšího lyžařského střediska u nás. Právě to ho vedlo k vytvoření seriálu závodů, který bude skutečně celorepublikový a nebude jen pro Pražáky v Krkonoších. Ve SKI Serii Masters díky tomu můžeme najít jak «nové» závody, tak podniky, které mají již více než třicetiletou tradici.
15-4-2014 Šimon Mastný

Ohlédnutí za sezonou Masters 2013/14

V teple paprsků jarního sluníčka jsme se ještě jednou ohlédli za právě ukončenou závodní sezonou a zpracovali svým způsobem reprezentativní materiál, jehož součástí je kromě několika vzpomínek zejména poděkování všem, kdo se podíleli na uspořádání jednotlivých závodů Ski Série Masters 2013/14.
3-3-2014 Šimon Mastný

Lipno Master 2014 již zná svoje vítěze

Již popáté se letos na Lipně závody potkali závodníci Masters z celé České republiky, aby se popasovali v obřím slalomu, sjezdu a slalomu (vzhledem k tomu, že žádný jiný sjezd se v ČR nejel, tak můžeme říct, že nejlepším sjezdařem u nás je krušnoborecký Petr Hennrich :-).
22-11-2013 Šimon Mastný

Ski Série Masters: Ohlédnutí za loňskou zimou

Jelikož se poslední závod loňské Ski Serie Masters jel až poslední březnový víkend, tedy po vydání posledního SKI magazínu, přinášíme vám na tomto místě pro osvěžení paměti krátké shrnutí naší série.
28-2-2013 Šimon Mastný

O víkendu závodíme na Lipně. Přijeďte!

Závodnice a závodníci, přátelé a kolegové, závodní sezóna je již ve druhé polovině a přesouváme se do Jižních Čech, kde se tradičně závodí na Kramolíně (Lipno nad Vltavou).
15-10-2012 Šimon Mastný

Jaké bylo MS Masters 2012?

Nejlepším zahájením nové sezony je ohlédnout se za sezonou uplynulou, jejímž mezinárodním vrcholem bylo Mistrovství světa Masters, oficiálně nazývané World Criterium Masters. Důvodem tohoto zvláštního názvu byla nespokojenost závodníků, kteří ještě nedorostli do této věkové kategorie, a po diskuzi s FIS tedy moudřejší ustoupili.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit