Články autora Štěpán Hrubý

25-10-2013 Štěpán Hrubý

Sjezdařům začíná olympijská sezona

Olympijská sezona, na kterou se pečlivě připravují nejen alpští lyžaři, je konečně tady. V rakouském Söldenu se jako první ve Světovém poháru představí tradičně právě sjezdaři a nebudou mezi nimi chybět ani Češi. Na start obřího slalomu se o víkendu postaví zkušený Ondřej Bank a mladá a dravá Kateřina Pauláthová.
12-11-2012 Štěpán Hrubý

Záhrobská se vrátila, v Levi dojela na 13. místě

Šárka Záhrobská se poprvé po letní operaci hlavy postavila na start závodu Světového poháru. A ve slalomu ve finském Levi všechny pořádně zaskočila. Výborným výkonem si zajistila při svém prvním stratu zisk bodů ze Světového poháru za skvělé 13. místo. Mladá závodnice Martina Dubovská po bojovném výkonu skončila po prvním kole mezi světovou elitou na 49. místě.
28-10-2012 Štěpán Hrubý

Lyžaři začali závodit, Sölden zná vítěze

Vstup do sezony Světového poháru v alpském lyžování mají lyžaři za sebou. V rakouském Söldenu startovala z Čechů v obřím slalomu trojice Ondřej Bank, Kryštof Krýzl a Martin Vráblík a Kateřina Pauláthová. Nejblíže postupu do druhého kola byl Kryštof Krýzl, kterému na 31. místě utekl postup o pouhé čtyři setiny vteřiny.
25-10-2012 Štěpán Hrubý

Sjezdaři míří do Söldenu, o nominaci je jasno

Čeští sjezdaři vstoupí jako první reprezentanti do letošní zimní sezony. O víkendu propukne vše v rakouském Söldenu, kam se chystá pětice našich lyžařů ve složení Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Kateřna Pauláthová a Martina Dubovská.
4-9-2012 Štěpán Hrubý

Záhrobská začíná po nemoci s tréninkem

Česká reprezentantka v alpském lyžování Šárka Záhrobská už po zdravotních problémech začala s tréninkem a těší se na závody. Mistryně světa ve slalomu z roku 2007 plánuje návrat mezi slalomové tyče v polovině listopadu ve finském Levi.
12-1-2012 Štěpán Hrubý

Ondřej Bank předčasně ukončil sezonu

Český reprezentant Ondřej Bank předčasně ukončil závodní sezonu, do které málem ani nenastoupil. Na vině je tajemný virus, který Ondrovi znemožnil absolvovat kompletní přípravu. Ondra se potýkal s nedostatkem fyzické kondice a raději než aby přicházel o body získané v úspěšném minulém ročníku, zahájí přípravu na sezonu další.
22-12-2011 Štěpán Hrubý

Krýzl podruhé v sezoně bodoval ve SP

Reprezentant v alpském lyžování Kryštof Krýzl prokázal dobrou slalomovou formu posledních týdnů. V rakouském Flachau dokončil závod na 24. místě a připsal si dalších 7 bodů do hodnocení Světového poháru. „Chtěl jsem do toho jít úplně naplno. I ve druhém kole jsem se snažil jet agresivně, pořádně si zazávodit, a vyšlo to dobře,“ hodnotil svůj výkon Kryštof. Jeho reprezentační kolegové Ondřej Bank, Filip Trejbal a Martin Vráblík na body bohužel nedosáhli.
8-12-2011 Štěpán Hrubý

Krýzl bodoval ve slalomu SP v Beaver Creek

Český sjezdař Kryštof Krýzl bodoval ve slalomu Světového poháru v americkém Beaver Creek. Kryštof postoupil 26. nejrychlejším časem a ve druhém kole startoval jako pátý. Nakonec skončil na 29. místě a připsal si tak své první letošní body ve Světovém poháru. Ondřej Bank a Filip Trejbal do druhého kola bohužel nepostoupili.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit