Články autora Tomáš Nohejl

17-2-2017 Tomáš Nohejl

Za mistry světa do Svatého Mořice vlakem

Když na lyže, tak s těmi nejlepšími (a do nejlepšího resortu). Když do Švýcarska, tak vlakem. Nabízíme tip na rychlý výlet na druhou polovinu světového šampionátu v alpském lyžování ve Svatém Mořici. Stačí se rozhodnout, zabalit a skočit do vagonu. Stihnete ještě báječný víkend i s českou účastí.
4-4-2013 Tomáš Nohejl

Běžcům ukončí sezonu MČR na Horních Mísečkách

I když se sněhové podmínky drží pořád báječné, tři víkendové závody mistrovství republiky v běhu na lyžích na Horních Mísečkách ukončí domácí sezonu.
20-1-2013 Tomáš Nohejl

Štafeta běžců si zavzpomínala na bronz

Ozvěnu olympijského bronzu z Vancouveru rozezvučela česká štafeta běžců na lyžích dnes v La Clusaz. Ve skvělém napínavém závodě na 4 x 7,5 km obsadila třetí místo ve finiši jen za Nory a Švédy, za sebou nechala i Rusy, Němce nebo Švýcary s Colognou! Ve světovgém poháru byla na stupních vítězů naposledy v roce 2008 ve Falunu.
14-1-2013 Tomáš Nohejl

Týmový sprint našim sedí! Kožíšek s Razýmem pátí

Na závěr skvěle zahřáli diváky v tuhém libereckém mrazu čeští běžci na lyžích. V oblíbeném týmovém sprintu světového poháru bojovali Dušan Kožíšek s Alešem Razýmem ve finále o pozice na stupních vítězů. A v dramatickém finiši obsadili výborné páté místo. To je jejich nejlepší společný výsledek, před pěti lety byli sedmí v Düsseldorfu.
11-1-2013 Tomáš Nohejl

Řezáč končí ve Skinfitu, dohodl se s Nory!

Senzace v předvečer Jizerské 50! Jinak se to nazvat nedá. Jen záhy poté, co náš nejlepší muž ve Světových pohárech Lukáš Bauer potvrdil svůj start na nejznámějším českém laufu, přichází další překvapení. Stanislav Řezáč ukončil angažmá v rakouském Skinfitu a dohodl se na spolupráci s nejsilnějším týmem světa norským Xtra Personel.
5-1-2013 Tomáš Nohejl

Servisman Pešina: Namazat lyže vyjde zhruba na 1000 euro

Měl víc důvodů připíjet. Šéfservisman českých běžců na lyžích Jan Pešina si ale o silvestrovské noci ve švýcarském údolí Val Müstair otevřel jen jedno plechovkové pivo, které si veze z domova. Na Tour de ski je v plné práci. A slavit může až v pondělí doma.
15-12-2012 Tomáš Nohejl

Řezáč doběhl třetí na La Sgambeda

Třetím místem a spokojeným pocitem zahájil sezonu Král bílé stopy Stanislav Řezáč. Dnes se vydal na trať 21 km klasické La Sgambedy v Livignu. V drtivém finiši vyhrál Daniel Richardsson, švédský klasik, člen zlaté olympijské štafety z Vancouveru.
13-11-2012 Tomáš Nohejl

Standa Řezáč konečně korunován

Možná se to může zdát neuvěřitelné, ale loňský vítěz ankety o Krále bílé stopy Stanislav Řezáč byl poprvé (a asi i naposledy) vyfotografován s korunou pro nejlepšího lyžaře sezony teprve před pár týdny. Krátce před tím, než odjel na závěrečnou část přípravy do švédské Bruksvallarny.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit