Články s nálepkou aktuální report

18-11-2016 Tisková zpráva

Trentino se vrací na sjezdovky

Ochladilo se a nové sněhové srážky se blíží. Další zimní sezóna je v plném rozjezdu. Po areálu Passo Tonale-Ghiacciaio Presena zahajují v sobotu 19.listopadu provoz i Madonna di Campiglio a Passo Coe-Grosté v oblasti Alpe Cimbra. Od soboty 26. listopadu otevírají své sjezdovky lyžařům také Obereggen Pampeago, Passo San Pellegrino, San Martino di Castrozza, Paganella a Monte Bondone.
23-3-2016 SKI magazin

Zima na českých horách ještě nekončí a lyžování je levnější

Poměrně chladný březen s občasným sněžením zatím udržuje na našich horách velmi dobré lyžařské podmínky. I když v nížinách a ve městech už to vypadá na blížící se jaro, v provozu je stále naprostá většina lyžařských areálů v České republice, přičemž v průměru mají střediska otevřeny více než dvě třetiny sjezdových tratí.
13-3-2016 Jan Klouček

Aktuální report Vorarlbersko: Alpy nabízejí nejlepší lyžování v sezoně!

Teploty pod nulou, mnohametrové zásoby sněhu, mnohde parádní prašan a i docela slibná předpověď počasí na následující dny. Pokud vám ještě zbyla nějaká dovolená – a jestliže můžeme radit – vyrazte do Alp. Lépe se v letošní sezoně zatím nelyžovalo.
11-3-2016 Ondřej Katz

Závěr zimy v Koutech nad Desnou? Fantazie!

Vyrazit si tak koncem sezóny do Jeseníků, nejlépe ve všední den, budete čelit dost vysoké pravděpodobnosti, že si přinejmenším poránu skvěle zalyžujete. My jsme to zkusili v Koutech nad Desnou a nelitovali jsme
1-3-2016 Ondřej Katz

Ve Špindlu to sviští! A bez front...

Přišla zima! Takový příděl sněhu se v pražské kanceláři nedá vydržet, střední Čechy postihla kalamita, takže nejlépe vyrazit do těch východních. Nejen Špindl hlásí vynikající podmínky!
29-2-2016 Ondřej Katz

Rokytnice nad Jizerou chce konečně využít svůj potenciál

Rokytnice nad Jizerou je historicky jedním z nejoblíbenějších lyžařských středisek v Čechách. Bohužel, jeho vývoj v posledních letech by se dal s nadsázkou přirovnat k sněhovým podmínkám, jež v posledních letech v Krkonoších vládnou – každou chvíli jinak a celkově nic moc. Ovšem zatím co počasí neporučíme, kormidlo rokytnického lyžařského areálu se po delší době přece jen podařilo otočit tím správným směrem.
24-2-2016 Ondřej Katz

King of Dolomites 2016 přinesl do Trentina prašan!

Do italského Trentina přišla zima právě včas, aby umožnila důstojné konání očekávané akce s názvem King of Dolomites. Ta je přímo závislá na přídělu prašanu, protože v ní společně soutěží freerideři s fotografy - jedni jezdí, druzí fotí a porota pak vybírá, komu se podařilo udělat nejlepší fotky.
8-1-2016 Tisková zpráva

Trentino má otevřeno většinu lanovek

Letošní zima se rozjíždí pomalu, ale v Trentinu se na začátku ledna podařilo otevřít většinu lanovek a hodně přes polovinu všech sjezdových tratí. Přinášíme aktuální report.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit