Články s nálepkou biatlon

7-3-2016 Ondřej Katz

Fandit sjezdovému lyžování je dřina

Český fanda sjezdového lyžování se mohl v neděli 6. března na vlastní kůži přesvědčit, jak si jeho oblíbený sport vede v závodech sledovanosti a nakolik je vlastně pro většinovou populaci zajímavý. Fakt, že druhé kolo slalomu v Jasné pod Chopkom nevysílal ani jeden v Česku dostupný televizní kanál, je k zamyšlení.
5-3-2015 Tisková zpráva

Sázkaři tvrdí: K medailím z biatlonu mají blíže ženy

Veronika Vítková v předchozích sezónách stála ve stínu Gabriely Soukalové, před letošním šampionátem v Kontiolahti má však z celé české biatlonové reprezentace k medailím nejblíž (1,52:1). Alespoň tak tvrdí bookmakeři.
20-1-2015 Tisková zpráva

Biatlon míří do Moravcovy oblíbené Anterselvy

Jižní Tyrolsko/Südtirol, region na severu Itálie, se připravuje na další z velkých sportovních událostí. V Antholzu/Anterselvě se od 22. ledna koná Světový pohár v biatlonu. Nebudou chybět ani české jedničky – jako třeba Ondřej Moravec.
13-3-2013 Tomáš Hermann

O vítězích SP v biatlonu je rozhodnuto. Češi útočí na TopTen!

Ruský Chanty-Mansijsk bude od čtvrtka 14. března do neděle 17. března hostit IX. kolo Světového poháru v biatlonu, které je současně kolem finálovým.
8-2-2013 Agence Zoom

Fotogalerie: Novoměstský začátek z říše snů

Start jako víno! Nic jiného nelze napsat o prvním závodním dni novoměstského biatlonového šampionátu. Nejen že hned v prvním domácím představení dosáhli naši na bronz, ale z tribun jim atmosféru vytvořilo na 27 000 fanoušků a logistika i samotný stadion, zázemí. Vše funguje na výbornou! Takových akcí jsme v Česku zatím moc uspořádat nedokázali!
6-2-2013 SKI magazin

Kurzové sázky: Mějte z biatlonu ještě o něco víc

Kurzové sázení. Tohle téma přichází na paškál pokaždé, blíží-li se nějaká větší sportovní událost tipu fotbalového nebo hokejového Mistrovství světa, Olympijských her či krátce před vyvrcholením populární ligové soutěže. A to se tedy vsaďte, že novoměstský šampionát má ambice stát se i po této stránce výjimečným!
5-2-2013 Jiří Pošvář

Česká nominace pro MS v biatlonu odtajněna

Den před úvodním závodem jsou finální přípravy na světový šampionát v Novém Městě na Moravě v plném proudu. Zatímco ve Vysočina Areně dobrovolníci připravují oplocení a reklamní panely na stadionu a první závodníci již testují tratě.
21-1-2013 Jiří Pošvář

Tratě v Novém Městě jsou připraveny

Celý příští týden vyhradili pořadatelé světového šampionátu biatlonistů v Novém Městě na Moravě všem zahraničním účastníkům k testování tratí. S tím souvisí i zkoušky mazání, výběr vhodných lyží i doladění všech detailů, aby byl závěrečný výsledek co nejlepší.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit