Články s nálepkou Blog Šárky Sudové

30-12-2013 Šárka Sudová

Blog Šárky Sudové: Zrodila se láska?

Nikdy bych nevěřila, že jeden jediný prosinec nadobro změní můj náhled na běžecké lyžování. Nebo to byla prachsprostá pacienstská nuda?
1-11-2013 Šárka Sudová

Blog Šárky Sudové: O život

Někteří sportovci při tréninku nasazují vlastní životy. Nezřídka bývají ale až těmi posledními, koho zubatá po rameni skutečně poplácá.
25-2-2013 Šárka Sudová

Blog Šárky Sudové: Cesta do pravěku

Tak jako se chytrá horákyně promenovala oblečená i neoblečená, tak to dneska bude a přitom nebude o běžkách. Posledními metry svojí kariéry totiž jednou projede každý lyžař. A je úplně jedno, jaký má podvozek.
27-1-2013 Šárka Sudová

Blog Šárky Sudové: Národní smolař

Závodit před domácím publikem je prostě pecka. Přivítání v cíli je vždycky vřelejší, hymna dojemnější a tuzemské medailové kovy jsou tak nějak ryzejší. Českou hranicí zesílený prožitek z úspěchu je ale bezvýhradně kompenzován výší znemožnění v případě neúspěchu.
12-12-2012 Šárka Sudová

Blog Šárky Sudové: Fantom stopy

Kdyby se vám někdy na švihu zmrzlou krajinou zdálo, že stopu před vámi zrylo stádo divočáků, vězte, že to bylo úplně jiný prase.
14-11-2012 Šárka Sudová

Blog Šárky Sudové: Sexuální hibernant

Je s podivem, že nás vědci ještě neobjevili a nezanesli do červené knihy ohrožených druhů. Jsme jedinci s vrozeným přebytkem fyzické a psychické odolnosti, tolerance a vytrvalosti. Naší životní náplní je čekání. A brzy vymřeme, protože soužití s vrcholovým sportovcem přežívají jen ti nejsilnější.
19-10-2012 Šárka Sudová

Blog Šárky Sudové: Ne/funkční vyšetření

S příchodem října a prvních sněhových vloček vždycky propadám nostalgii a stesku. A taky bujarému veselí, že už nemusím podstupovat laboratorní testování fyzičky.
1-2-2012 Šárka Sudová

Bláznivé ledobraní: Nebezpečí naši diváci milují

V lednovém čísle SKI magazínu 11/12 jsme se v rubrice Winter Outdoor podívali pod pokličku ledovému lezení. Představili jsme si tento poměrně nový sport jako takový, podívali se na místa, kde se nejčastěji provozuje a zajímali jsme se i ty, kteří se mu věnují. Bohužel, díky omezenému prostoru se nám do časopisu nakonec nevešel plánovaný rozhovor s jedním z lezců Mírkem Matějecem. Zde na webu proto tento nedostatek napravujeme.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit