Články s nálepkou cesta na hory

Doprava na hory, všechny její alternativy a podrobnosti o nich. Vyplatí se létat na lyže letadlem? Jak vypadá cesta do evropských středisek po železnici. A kolik zaplatíte za tunely či jak vysoké jsou dálniční poplatky v Itálii, Francii nebo jinde v Evropě.
17-2-2017 Tomáš Nohejl

Za mistry světa do Svatého Mořice vlakem

Když na lyže, tak s těmi nejlepšími (a do nejlepšího resortu). Když do Švýcarska, tak vlakem. Nabízíme tip na rychlý výlet na druhou polovinu světového šampionátu v alpském lyžování ve Svatém Mořici. Stačí se rozhodnout, zabalit a skočit do vagonu. Stihnete ještě báječný víkend i s českou účastí.
13-8-2010 Jan Klouček

Jedeme lyžovat: autovlakem do Popradu

Vyrazit si autovlakem do Popradu je alternativa dopravy na Slovensko stará snad jako železnice sama. Dokonce i lidé, kteří nikdy v životě necestovali železnicí vědí, že naše hlavní město a metropoli slovenských Tater autovlak spojuje. My toto vousaté spojení vyzkoušeli v letech 2009 a 2015. Jaké je? A má pro nás lyžaře nějaký význam?
21-11-2009 Ondřej Katz

Na lyže po železnici

Jezdíte rádi vlakem? Kdo odpovídá, že ano, měl by alespoň občas zvážit možnost cestovat vlakem také na lyžařskou dovolenou. Má to totiž spoustu výhod a vůbec je to celkem fajn. Ve vlaku se dá pracovat, popíjet nebo spát a v cíli vaší cesty nakonec vystoupíte svěží a dobře naladěni. Posledně jsme takto jeli do Sv. Mořice.
17-1-2007 Jan Klouček

S lyžemi do letadla

Ne, že by létání u nás patřilo ke zcela běžným způsobům dopravy za zimními radovánkami, ovšem i v oblasti zimní turistiky už se letecká doprava začíná čím dál tím více ucházet o naši pozornost. Ruku na srdce, po dvaceti hodinách prosezených v autobuse už to napadlo snad každého. Na co se připravit, míříte-li letadlem na hory?
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit