Články s nálepkou exclusive

Máte-li rádi exkluzivní, nevšední, možná až výstřední a v každém případě kvalitní věci jakkoliv související s lyžováním, hledejte u nás na webu články označené štítkem exclusive. Vše o lyžích značek Zag, Zai, Lacroix, Bogner a dalších, drahém oblečení Emporio Armani, Vist nebo Nickelson a také pohled do pokojů luxusních alpských hotelů nebo tipy na výjimečné horské restaurace a unikátní bary.
11-4-2016 SKI magazin

Mistrovství republiky Ski&golf má překvapivého vítěze

Osmý ročník atraktivního sportovního klání, které spojuje lyžování a golf, se uskutečnil 8. a 9. dubna 2016 – po roce opět na červené sjezdovce areálu Sv. Petr ve Špindlerově Mlýně a tradičně na hřišti Golf & Spa Kunětická Hora. Celá akce však začala už v podvečer 7. dubna, kdy se do Elan Café Baru ve Špindlerově Mlýně sjeli první hráči na předávání startovních čísel.
6-4-2016 Tisková zpráva

Golf a lyže si po roce opět předávají štafetu

V Čechách pomalu končí lyžařská sezona, ale mnozí z nás vědí, že není třeba truchlit. Ve stejný čas přece začíná ta golfová! Do Špindlerova Mlýna se koncem týdne sjedou ti, kdo ovládají obě disciplíny, aby poměřili síly v obřím slalomu a následně na Kunětické hoře otevřeli golfovou sezonu turnajem na rány.
11-2-2016 Jan Klouček

Počítač prozradí, jak se obléknout. Kjus komplet sedmi sfér.

Kjus 7 Sphere, tento název si dobře zapamatujte. Jedná se o limitovanou edici oblečení, kdy v jednom stylovém boxu najdete set několika svršků, takže jste na horách vybaveni doslova do každého počasí.
30-1-2015 Ondřej Katz

Lange girl pro rok 2015 je Marie-Michèle Gagnon

Novou Lange Icon pro rok 2015 se stala kanadská slalomářka Marie-Michele Gagnon. Nutno říct, že v latexovém kočičím oblečku křivky jejích perfektně tvarovaných lyžáků skvěle vyniknou.
13-1-2015 Jan Klouček

Galerie: Třicet let trvající fenomén jménem Lange Girl

Na čtyřicet fotografií slečen, žen, dívek a hlavně závodnic (i modelek) které spojuje jediná věc: lyžařské boty značky Lange. Prohlédněte si nejucelenější kolekci Lange girl tak, jak vznikala. Od let sedmdesátých do dneška.
28-2-2014 Ondřej Katz

Vyzkoušeli jsme lyže za 200 tisíc: ZAI for Bentley

Testovat lyže je bezva práce. Ale jako každá práce se časem omrzí, a to pak zatoužíte po něčem… Po něčem extra. Salomon, Fischer, Atomic, to všechno je fajn, tyhle značky ale vidíte všude kolem sebe. Já jsem chtěl tentokrát dostat na sníh něco, co jen tak nikdo nemá. Lyže značky ZAI to splňují beze zbytku, model ZAI for Bentley přijde na 203 480 korun.
19-2-2013 Jan Klouček

Lyže a výbava s puncem "exclusive"

Jste výjimeční? Rozhodujete se každé ráno, zda vás do práce doprovodí Ferrari, nebo Lamborghini, zda se k obleku od Alexandera Amosua hodí více Omegy, nebo Breitlingy, či zda přespat v hotelu Burj Al Arab, nebo Emirates Palace? Pak jistě toužíte mít něco výjimečného i na horách. Něco, co se jen tak nepovaluje v regálech supermarketů a designem se vás nesnaží přesvědčit, že jde o produkt, se kterým se vyhrávají světové tituly. Něco, na co ostatní nemají a po čem ti znalejší z nich jen koutkem oka pokukují.
22-12-2012 Ondřej Katz

Luxusní značka ZAI nově v Čechách

Exkluzivní švýcarský výrobce lyží ZAI bude od letošní sezony zastoupen v České republice. Na začátku prosince zahájil ve Špindlerově Mlýně zimní sezonu Hotel Savoy a součástí tohoto luxusního ubytovacího zařízení bude od letoška také Ski Boutique ZAI.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit