Články s nálepkou freeride

24-3-2016 Ondřej Katz

Sledujte Freeride World Tour live!

Organizátoři nejprestižnější série freeridových závodů Freeride World Tour letos hodně zapracovali na prezentaci závodů a díky moderním technologiím si nyní můžeme všichni užít hromady vzrušení, možná podobného tomu, co na zasněžených skalnatých stěnách prožívají sami lyžaři a snowboardisté.
28-2-2016 Tisková zpráva

Freeridové top preteky v Jasnej ponúkli nevšedné adrenalínové divadlo

Freeridové preteky CGC Jasná Adrenalín prilákali na Chopok v piatok 26. februára takmer 80 pretekárov z celého sveta.
24-2-2016 Ondřej Katz

Prestižní freeridový závod v Jasné můžete poprvé sledovat živě

Už počtrnácté se o nadcházejícím víkednu na Chopku uskuteční legendární freeridové závody CGC Jasná Adrenalin. Novinkou letošního ročníku je přímý přenos ze závodů, který můžete sledovat na internetových stránkách. Adrenalin živě? To nezní špatně, co říkáte?
24-2-2016 Ondřej Katz

King of Dolomites 2016 přinesl do Trentina prašan!

Do italského Trentina přišla zima právě včas, aby umožnila důstojné konání očekávané akce s názvem King of Dolomites. Ta je přímo závislá na přídělu prašanu, protože v ní společně soutěží freerideři s fotografy - jedni jezdí, druzí fotí a porota pak vybírá, komu se podařilo udělat nejlepší fotky.
9-2-2016 Ondřej Katz

Fotíte a lyžujete? Staňte se králem Dolomit!

Od 18. února se v San Martino di Castrozza, malebném městečku východního Trentina, uskuteční čtvrtý ročník zajímavé soutěže, v jejímž rámci své umění předvádí freerideři i fotografové. Jejich výkony jsou samozřejmě posuzovány tak říkajíc komplexně, protože tím, co je nakonec hodnoceno, jsou jen a pouze FOTOGRAFIE.
29-1-2016 Ondřej Katz

Peak Performance vstupuje do Freeride World Tour

Freeride World Tour 2016 odstartovala, první závod se konaly 22. - 24. ledna v Andoře a vydařily se. To není samozřejmost, freeriding je jedním z těch sportů, které jsou pochopitelně extrémně závislé na počasí. A přestože letošní zima zatím není na příděly sněhu moc štědrá, ve Vallnord - Arcalis se odjely skvělé závody.
30-11-2015 Jan Klouček

Zahajte sezonu netradičně: Snow & Safety konference v Lechu

Letos již po čtvrté se na začátku sezony scházejí výborní freerideři i instruktoři se zájemci z řad veřejnosti na jedné z největších konferencí věnovaných skialpu. Přímo v Mecce ski touringu v rakouském Lechu jsou na prvním prosincový týden naplánovány desítky přednášek, workshopů i praktických testů přímo v terénu.
2-3-2015 Ondřej Katz

CGC Jasná Andrenalin 2015 definitivně odvolán

Počasí se neumoudřilo, ačkoliv v to všichni doufali, a po sobotním přerušení závodu byl CGC Jasná Andrenalin 2015 v neděli definitivně odvolán. Snad bude za rok lépe, tak znělo při odjezdu přání všech účastníků.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit