Články s nálepkou itálie

18-11-2016 Tisková zpráva

Trentino se vrací na sjezdovky

Ochladilo se a nové sněhové srážky se blíží. Další zimní sezóna je v plném rozjezdu. Po areálu Passo Tonale-Ghiacciaio Presena zahajují v sobotu 19.listopadu provoz i Madonna di Campiglio a Passo Coe-Grosté v oblasti Alpe Cimbra. Od soboty 26. listopadu otevírají své sjezdovky lyžařům také Obereggen Pampeago, Passo San Pellegrino, San Martino di Castrozza, Paganella a Monte Bondone.
10-8-2016 Komerční prezentace

Nejlepší italská střediska, kam se vydat v letošní zimě

Všichni se shodneme na to, že nejlepší lyžování v Evropě je v Alpách a je jedno, na jakém jsou území. Někdo miluje luxusní sjezdovky ve Francii, další dávají přednost blízkosti Rakouska a ti co si chtějí užít lyžovaní a slunce jezdí do Itálie. Zažijte letošní zimu v italských Alpách a těch nejlepších střediscích. Tady některé z nich máte.
24-2-2016 Ondřej Katz

King of Dolomites 2016 přinesl do Trentina prašan!

Do italského Trentina přišla zima právě včas, aby umožnila důstojné konání očekávané akce s názvem King of Dolomites. Ta je přímo závislá na přídělu prašanu, protože v ní společně soutěží freerideři s fotografy - jedni jezdí, druzí fotí a porota pak vybírá, komu se podařilo udělat nejlepší fotky.
9-2-2016 Ondřej Katz

Fotíte a lyžujete? Staňte se králem Dolomit!

Od 18. února se v San Martino di Castrozza, malebném městečku východního Trentina, uskuteční čtvrtý ročník zajímavé soutěže, v jejímž rámci své umění předvádí freerideři i fotografové. Jejich výkony jsou samozřejmě posuzovány tak říkajíc komplexně, protože tím, co je nakonec hodnoceno, jsou jen a pouze FOTOGRAFIE.
8-1-2016 Tisková zpráva

Trentino má otevřeno většinu lanovek

Letošní zima se rozjíždí pomalu, ale v Trentinu se na začátku ledna podařilo otevřít většinu lanovek a hodně přes polovinu všech sjezdových tratí. Přinášíme aktuální report.
18-12-2015 Dagmar Princ Fryčová

Aktuálně z Val di Fiemme: Sněžná děla jedou naplno

Již druhý rok po sobě si ověřujeme, že v Trentinu si plnohodnotně zalyžujete i v době, kdy je málo přírodního sněhu, jak tomu je nyní, i jak tomu bylo podobně vloni před Vánocemi. Na jihu Alp jsou totiž připraveni tento problém řešit, a tak třeba jen ve Val di Fiemme mají k dispozici 350 sněhových děl.
4-2-2015 Dagmar Princ Fryčová

Madonna di Campiglio: Luxus, který si můžete dovolit

Minulý týden jsme si udělali malou túru po severoitalských střediscích a co se týká lyžařských podmínek, vyhrála u nás trentinská střediska Madonna di Campiglio a Pinzolo. Někdy si říkáme, že straníme Trentinu, kde máme lyžování opravdu rádi, ale při lyžařském putování po více střediscích v Dolomitech se nám opět potvrdilo, že to není neopodstatněné.
19-1-2015 SKI magazin

European Freeride Festival Livigno 2015

V italském Livignu bude 31. ledna v Livignu zahájen velký svátek freeridového lyžování, European Freeride Festival. Celá akce potrvá pět dnů a program je opravdu nabitý. Freeridové ježdění je samozřejmostí.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit