Články s nálepkou Kjus

Švýcarská značka Kjus vznikla v roce 2000 na golfovém hřišti. Tehdy ještě aktivní lyžařský závodník Lasse Kjus a jeho přítel Švýcar Didi Serena se rozhodli, že dají vzniknout vysoce kvalitnímu sportovnímu oblečení zaměřenému na lyžování a golf. Kjus si od svých začátků zakládá na použití prvotřídních maximálně funkčních materiálů, stejně jako na precizním fitu doplněným praktickými „vychytávkami“. Cenová hladina: jednoznačně vyšší průměr.
11-2-2016 Jan Klouček

Počítač prozradí, jak se obléknout. Kjus komplet sedmi sfér.

Kjus 7 Sphere, tento název si dobře zapamatujte. Jedná se o limitovanou edici oblečení, kdy v jednom stylovém boxu najdete set několika svršků, takže jste na horách vybaveni doslova do každého počasí.
8-2-2016 Ondřej Katz

Telefonní rukavice Kjus Men BT™ Glove se dočkaly inovace

Děláte byznys i na lyžích? A nebo jste pod neustálým dohledem maminky, manželky, přítelkyně... ? Pak to chce šikovné lyžařské rukavice. Nejlépe takové, co umí telefonovat. Při hovorech je z rukou veůbec nemusíte sundávat.
26-4-2013 Ondřej Katz

Lasse Kjus navštívil Prahu

V pondělí 22. dubna byl v Praze - Dolních Počernicích slavnostně otevřen KJUS Store Praha – první značková prodejna oblečení KJUS v České republice a teprve třetí brand store na světě! Takovou událost si pochopitelně nenechali ujít přední zástupci firmy, do Počernic se osobně dostavil CEO LK International AG Didi Serena a ke spokojenosti všech zainteresovaných také legenda světového lyžování Lasse Kjus.
19-2-2013 Ondřej Katz

Slunce nabíjí lyžařskou bundu od KJUS

Firma KJUS je ve světě lyžařského oblečení známá neutichající touhou po zvyšování kvality svých produktů. Z tohoto důvodu jednak úzce spolupracuje se špičkovými sportovci, také ale neustále investuje do výzkumu materiálů. Ve spolupráci s firmou Schoeller vyvinula textílii, která je schopna nejprve absorbovat a vzápětí také uvolňovat teplo vznikající činností slunečních paprsků.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit