Články s nálepkou lyžařská střediska

Prozkoumejte lyžařská střediska u nás i v zahraničí. Podrobné recenze, tipy na dobré restaurace i sjezdovky, které si nesmíte nechat ujít.
2-12-2016 SKI magazin

Zima startuje! Na výborné podmínky láká například Lipno

O nadcházejícím prvním prosincovém víkendu startuje v Čechách letošní zimní sezona. S plnou parádou odstartuje třeba ve Skiareálu Lipno. Vleky se rozjedou v sobotu 3. prosince a v provozu budou sjezdovky Jezerní, Spojovací a Dámská, kde leží až čtyřicet centimetrů sněhu.
23-3-2016 SKI magazin

Zima na českých horách ještě nekončí a lyžování je levnější

Poměrně chladný březen s občasným sněžením zatím udržuje na našich horách velmi dobré lyžařské podmínky. I když v nížinách a ve městech už to vypadá na blížící se jaro, v provozu je stále naprostá většina lyžařských areálů v České republice, přičemž v průměru mají střediska otevřeny více než dvě třetiny sjezdových tratí.
7-10-2015 Tisková zpráva

Špindl chystá rekordně rychlé zasněžování a novou vyhřívanou šestisedačku

Více než 210 milionů korun investovalo největší krkonošské středisko Skiareál Špindlerův Mlýn do nadcházející zimní sezóny. Rekordně rychlé zasněžování zajistí nejmodernější zasněžovací systém současnosti ve Svatém Petru, kde navíc vznikne zbrusu nová vyhřívaná šestimístná lanovka na Pláně.
5-8-2014 Jan Klouček

Klínovec zkolaudoval sjezdovku, lyžovat se bude z Jáchymova

Jen víc podobně dobrých zpráv! Největší krušnohorský Skiareál Klínovec přes léto zapracoval na své nově budované sjezdovce do Jáchymova a výsledkem je: kolaudace. Od následující sezony se tak můžeme těšit na pořádnou klínoveckou revoluci!
24-1-2013 Komerční prezentace

Afghánistán: od válečného zázemí po lyžařský region

Muže a ženy, kteří se na divných, dlouhých prknech a s hůlkami v ruce sápají na zasněžený kopec, se v Afghánistánu jen tak nevidí. Ve Francii nebo Rakousku patří lyžování ke všednímu dni, ale lyžarské zájezdy do Afghánistánu? Zimní sporty tady zatím nejsou moc populární a to navzdory tomu, že tu vládnou přímo ideální podmínky.
22-11-2007 Jan Klouček

Vizualizace: Špindlerův Mlýn v roce 2013

Největší lyžařské středisko v České republice, Skiareál Špindlerův Mlýn, chce do roku 2013 propojit za 850 milionů korun sjezdovky na Medvědíně a ve Svatém Petru. Projekt počítá nedaleko Labské přehrady s výstavbou parkovacího domu, z jehož střechy se lyžaři dostanou lanovkami přímo na sjezdovku.
11-1-2007 Ondřej Katz

Alta Badia

Údolí Alta Badia si lehce zamilujete. Domovina Ladinů, nejstarší retorománské populace v širokém okolí, vás může zaujmout půvabnými historickými tradicemi, specifickým jazykem, lyžaře však bezpochyby osloví především skvělými podmínkami pro zimní sporty.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit