Články s nálepkou lyžařské boty

Jaké lyžáky vybrat, jak lyžařské boty správně zkoušet, jak zvolit optimální velikost přezkáčů nebo jaká jsou specifika dámských a dětských modelů lyžařských bot. Novinky na poli lyžařských bot, jaké jsou trendy, případně co je to bootfitting. Zkrátka všechny <a href="../../prehled-clanku/nalepka/lyzarske-boty/">naše články</a> věnující se čemukoliv, co souvisí s obutím na lyžování.
23-12-2016 SKI magazin

Anatomické vložky jednoznačně vylepší vaše lyžování

Často můžete slyšet, že lyžařské boty jsou pro optimální lyžařskou pohodu a bezvýhradně pozitivní zážitky důležitější, než samotné lyže. Je na tom hodně pravdy, a to jak z pohledu dosažení maximálního komfortu, tak i ve smyslu zdokonalování lyžařské techniky. Usazení nohy v botě je zkrátka pro lyžování zásadní, neboť právě přes naše chodidla jsou na lyže přenášeny všechny impulsy a síly potřebné k ovládání lyží.
22-12-2016 SKI magazin

Vyhřívané vložky SIDAS … a mráz nemá šanci

Není nic horšího, než zmrzlé nohy v lyžákách. Řada lidí, a mezi nimi především hodně žen, by vám to jistě potvrdila. Kdo zažil z kraje zimy na ledovci minus dvacet, ví, co je zima! A tak si vyhřívané vložky do lyžařských bot chválí stále více lidí. Častěji a častěji se objevují v cestovních taškách, přestože pořizovací cena této technické vymoženosti není nejnižší.
30-1-2015 Ondřej Katz

Lange girl pro rok 2015 je Marie-Michèle Gagnon

Novou Lange Icon pro rok 2015 se stala kanadská slalomářka Marie-Michele Gagnon. Nutno říct, že v latexovém kočičím oblečku křivky jejích perfektně tvarovaných lyžáků skvěle vyniknou.
13-1-2015 Jan Klouček

Galerie: Třicet let trvající fenomén jménem Lange Girl

Na čtyřicet fotografií slečen, žen, dívek a hlavně závodnic (i modelek) které spojuje jediná věc: lyžařské boty značky Lange. Prohlédněte si nejucelenější kolekci Lange girl tak, jak vznikala. Od let sedmdesátých do dneška.
23-9-2014 SKI magazin

Seriál o lyžácích (5): Bootfitting

Pátý díl seriálu prozradí, jak s lyžařskými botami naložit po nákupu. Je totiž vhodné a někdy dokonce nezbytné boty dokonale přizpůsobit noze lyžaře. O to se stará obor zvaný bootfitting. V jeho rámci lze vytáhnout, vybrousit, či naopak vytěsnit problematická místa skeletu. Patří sem ovšem i vytvoření vnitřních botiček na míru. Poslední položkou bootfitingu je pak použití speciálních stélek, kterým však bufe věnován samostnatný přístí díl našeho seriálu.
2-12-2013 SKI magazin

Seriál o lyžácích (4): Vybíráme lyžařské boty pro děti

Čtvrtý díl seriálu nám představí dětské lyžařské boty a jejich specifika. Výběr dětských lyžařských bot je do jisté míry specifický v tom, že noha dítěte stále roste. Proto nelze boty vybírat podle stejných pravidel, jako přezkáče pro dospělého lyžaře. Také je zde více opodstatněná možnost půjčení lyžáků oproti koupi.
18-11-2013 SKI magazin

Seriál o lyžácích (3): Vybíráme dámské lyžařské boty

Třetí díl našeho velkého seriálu o lyžařských botách je věnován dámským modelům lyžařských bot. Zjistíte, čím se dámské lyžáky liší od unisexových a jaké výhody to lyžařkám přináší.
11-11-2013 SKI magazin

Seriál o lyžácích (2): Zkoušíme lyžařské boty

V rámci našeho seriálu o lyžařských botách, který pro vás připravujeme s bootfittery ze Ski a Bike Centra Radotín si tentokrát dopodrobna probereme proces zkoušení a výběr správné velikosti lyžařských bot.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit