Články s nálepkou magazín

Články s nálepkou "magazín" se jako všechny u nás samozřejmě týkají lyžování. Jejich obsah vás ale bude zajímat spíš ve chvílích odpočinku, než při dychtivém bádání o nejžhavějších novinkách a aktuálních trendech.
13-4-2017 SKI magazin

Innogy SKI&GOLF czech championship 2017

Už devátý ročník sportovního klání, které spojuje lyžování a golf, se koncem minulého týdne, konkrétně 7. a 8. dubna 2017, uskutečnil na červené sjezdovce ve Špindlerově Mlýně a následně na hřišti Golf & Spa Kunětická Hora. Celá akce však tradičně začala již v podvečer 6. dubna, kdy se do Elan Café Baru ve Špindlerově Mlýně sjeli účastníci na předávání startovních čísel.
23-1-2017

Novinky a vychytávky v alpských skiareálech

Jasně, že na hory jezdíme především lyžovat. Areály s nejkrásnějšími a nejdelšími sjezdovkami a moderními lanovkami by už ale samy o sobě nestačily. Nejen carvingem živ je lyžař. Zpestřením jsou běžecké trasy nebo freestyle, bonus při pěkném počasí freeride, ale čím dál důležitější je nabídka dalších služeb a atrakcí.
17-12-2016 Komerční prezentace

Zimní sporty a zdraví: tipy profesionálních sportovců

Lyžování a snowboarding jsou nádherné a v našich zeměpisných končinách oblíbené a často provozované sporty. Bohužel, jako každý sport, i ty zimní v sobě skrývají jistá rizika a pády a zranění se tak nevyhýbají ani těm nejlepším z nás. Vyzkoumali jsme, jak se čeští reprezentanti v alpských disciplínách snaží zraněním na sněhu předcházet, nebo se s nimi co nejlépe vypořádat.
11-2-2016 Ondřej Katz

Ekologická výroba oblečení. Ano, nebo ne? Mnohé značky nehrají fér!

Výrobky z ekologicky šetrných materiálů se v prostředí outdoorových sportů staly atraktivním tématem. Na trhu s outdoorovým oblečením začíná být pomyslná značka ECO docela ceněnou devízou, nicméně se nad ní stále vznáší dost otazníků.
2-2-2016 Jan Klouček

Sporten spustil nový web. Je odvážně jednoduchý!

Trend zjednodušování je na internetu už pár let takříkajíc klíčovým slovem. Jestliže ještě před pár lety se zdálo, že králem elektronického prostoru bude ten, kdo dokáže na své stránky vtěsnat nejvíc informací, nyní je vše jinak. Weby lyžařských firem jsou toho příkladem.
15-8-2013 Roman Gric

Nej lanovky světa

Psát o dnešním významu lanové dopravy pro zimní horské sporty by bylo asi zbytečné. Je však nutné připomenout, že lanovky existovaly už dávno před rozvojem zimních sportovních disciplín. Nejrůznější zařízení, spíše lanové pomůcky než skutečné lanovky, se tu a tam objevovala již od starověku a jejich společným jmenovatelem byla lana rostlinného původu.
7-10-2010 Jan Klouček

Tak trochu lepší lyžařské brýle

Pamatuji si jako dnes, jaký to byl poprask, když před několika lety závodil Michael Schumacher v helmě, na jejíž hledí mu byla promítána rychlost vozu, zařazený převodový stupeň, výše otáček a další důležité informace. A neroztálo na horách ani tolik sněhu a digitální svět přichází i na sítnice nás lyžařů. Doslova.
8-6-2009 Ondřej Katz

Výjimečnost láká

Malí, specializovaní výrobci nabízejí limitované série lyží pro nás, co se cítíme být individualisty. Jejich výrobky nikdy nebudou masovkou, ale vždy budou přitahovat pozornost lyžařů, kteří se svým vybavením chtějí odlišit od ostatních. A takových je právě teď docela dost.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit