Články s nálepkou móda

11-2-2016 Ondřej Katz

Ekologická výroba oblečení. Ano, nebo ne? Mnohé značky nehrají fér!

Výrobky z ekologicky šetrných materiálů se v prostředí outdoorových sportů staly atraktivním tématem. Na trhu s outdoorovým oblečením začíná být pomyslná značka ECO docela ceněnou devízou, nicméně se nad ní stále vznáší dost otazníků.
11-2-2016 Jan Klouček

Počítač prozradí, jak se obléknout. Kjus komplet sedmi sfér.

Kjus 7 Sphere, tento název si dobře zapamatujte. Jedná se o limitovanou edici oblečení, kdy v jednom stylovém boxu najdete set několika svršků, takže jste na horách vybaveni doslova do každého počasí.
29-1-2016 Ondřej Katz

Peak Performance vstupuje do Freeride World Tour

Freeride World Tour 2016 odstartovala, první závod se konaly 22. - 24. ledna v Andoře a vydařily se. To není samozřejmost, freeriding je jedním z těch sportů, které jsou pochopitelně extrémně závislé na počasí. A přestože letošní zima zatím není na příděly sněhu moc štědrá, ve Vallnord - Arcalis se odjely skvělé závody.
20-12-2015 Komerční prezentace

Velký průvodce výběrem výbavy na hory: oblečení na lyže

Užít si hory dosytosti, perfektně si zajezdit a pracovat na zlepšování techniky jízdy, nebo jen tak hodit všední starosti za hlavu a mít zimní dovolenou. O tom všem jsou hory a lyžování. Jenže, pokud vám bude zima, máte smůlu. Nic z toho si neužijete.
17-2-2015 Tisková zpráva

Craft představuje exkluzivní kolekci k MS ve Falunu

Falunské mistrovství světa klasiků je za dveřmi a jak už se stalo v posledních letech zvykem, k představení své speciální kolekce ho využívá i tamní jednička na poli funkčního oblečení Craft.
26-9-2014 Tisková zpráva

Těšíte se na zimu? Tak to dokažte!

Značka Peak Performance startuje celosvětovou kampaň nazvanou #JUSTADDSKI a vy můžete být její součástí a navíc si zasoutěžit o krásné ceny. Hlavní zpráva celé kampaně zní: “ Kdy jste se začali těšit na zimu vy?
14-4-2014 SKI magazin

Peak Performance představuje kolekci Black Light

Na český trh vstoupila značka Peak Performance teprve nedávno, její historie se ale začala psát už v roce 1986 v malé švédské horské vesničce Åre. Dnes je právem považována za nejznámější skandinávskou sportovní značku a své fanoušky si našla po celém světě.
6-12-2013 Ondřej Katz

Peak Performance: Lyžaři lyžařům

Peak Performance, celosvětově uznávaná značka sportovního oblečení, v průběhu letošního podzimu konečně přichází i na český trh. Nahlédněme společně do její historie. Zkusme zjistit, kde se vlastně vzalo heslo charakterizující značku od samotného počátku až doposud. To heslo zní až podezřele jednoduše: Lyžaři lyžařům.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit