Články s nálepkou OH Sochi

19-2-2014 Ondřej Katz

Obří slalom: Bankova show pokračuje!

Čerstvě objevený "sjezdař" Ondřej Bank znovu šokoval lyžařskou veřejnost i zasvěcené odborníky. Po vynikajících výkonech ve sjezdu a v super G vyrazil všem fanouškům lyžování dech famózním představením v obřím slalomu. Jeho 5. místo je historicky nejlepším umístěním českého lyžaře v GS na olympiádách i světových šampionátech.
19-2-2014 Ondřej Katz

Honza Holický ze Soči: Salmiakem se tedy nešetří!

Bývalý reprezentant Jan Holický je v roli experta na sjezdové lyžování s Českou televizí v dějišti olympijských her. Každé ráno před přenosem je se závodníky na pistě, po skončení závodu pak ve společném zázemí, takže má o dění na olympijských sjezdovkách dokonalý přehled. Zavolali jsme mu a zeptali se na pár věcí...
18-2-2014 Ondřej Katz

Bankova olympiáda: samá překvapení

Deváté místo v nedělním super G přesně potvrdilo, co ukázala tolik diskutovaná kombinace. Na medaili to není, ale Ondřej Bank patří do širší světové špičky a může útočit na cenná umístění. Je takové zjištění důvodem k radosti, nebo budeme naštvaní, že je Bank zase bez medaile?
17-2-2014 Agence Zoom

Fotogalerie: Zlatý den Evy Samkové

Projděme si ještě jednou cestu Evy Samkové za olympijským zlatem. Kvalifikační, čtvrtfinálové, semifinálové i finálové jízdy závodu ve snowboardcrossu na OH v Soči na exluzivních záběrech fotografů Agence Zoom.
15-2-2014 Ondřej Katz

Nesmyslné super G ovládly Rakušanky

Rakouský trenér Winkler rozestavěl branky na zmrzlé a nerovné sjezdovce tak, že kdo je chtěl úspěšně projet, musel v několika místech brzdit. Kdo jel oblouky naplno, vypadl. Na stupních vítězů nakonec stály dvě Rakušanky, trenérova mise se tedy povedla. Ale kdyby mu dal po závodě někdo pár facek, nemohl by se tomu divit.
13-2-2014 Ondřej Katz

Senzace v OH sjezdu: Dvě zlata a sedmá Maďarka

Sjezd je krásný. A umí být pěkně dramatický. Naplno se to zase ukázalo při středečním závodu žen na olympiádě v Soči. Že na vrcholných akcích sjezd vyhrávají překvapiví vítězové bylo ještě umocněno skutečností, že překvapivé vítězky jsou dvě.
10-2-2014 Ondřej Katz

Strachová nejrychlejší v kombinačním slalomu!

Čert vem kombinaci, tohle musíme brát jako velké povzbuzení pro slalom speciál! Šárka Strachová dnes v kombinačním slalomu zajela nejrychleji ze všech žen, které se budou za dva týdny prát o medaile ve slalomu speciál. A nešlo o setinky, druhé nejrychlejší slalomářce – celkové vítězce kombinace – Hoefl-Rieschové nadělila osm desetin.
10-2-2014 Ondřej Katz

Bank dvacátý ve sjezdu, skvělá zpráva pro kombinaci

Olympijský sjezd mužů pokračuje v tradici nečekaných vítězů. První disciplínu sjedového lyžování v neděli v Rosa Khutor vyhrál mladý Rakušan Matthias Mayer.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit