Články s nálepkou rozhovor

20-2-2015 SKI magazin

Jan Šrail: Účast na MS ve Falunu je překvapením

Nové tváře v kombinézách našeho národního týmu může ne zcela podrobně informovaný fanoušek běžeckého lyžování vidět na právě probíhajícím světovém šampionátu v norském Falunu. V úvodních klasických sprintech předvedl nejlepší výkon Jan Bartoň, muž, který se na MS nominoval na republikovém šampionátu a není členem žádného z reprezentačních výběrů. Na klasické patnáctce se zase představí Jan Šrail, povoláním člen Informační a strážní služby NP Šumava.
10-2-2015 Ondřej Katz

Robin Kasper: „Žádné vázání není dokonalé, bohužel…“

Hrůzostrašným pádem ve sjezdu pro Ondru Banka skončilo mistrovství světa, s největší pravděpodobností i letošní sezona a nám všem radost z toho, že se český sjezdař zase po děsně dlouhé době prosazuje na úrovni absolutní světové špičky. Ale proč se to celé stalo?
3-2-2015 Ondřej Katz

Chorošilov: "Putin mi ještě nevolal, ale asi i na to dojde!"

Momentálně je Alexandr Chorošilov možná vůbec největší ruskou sportovní star vůbec. Jen týden před startem MS ve Vailu ovládl prestižní noční slalom ve Schladmingu a svým soupeřům vyslal jasný signál: na šampionátu se mnou musíte počítat!
28-1-2015 Ondřej Katz

Šárka Strachová: Bez riskování není na medaili šance

Už za pár dní začne v americkém Vail/Beaver Creek mistrovství světa v alpském lyžování. Těsně před odletem na světový šampionát jsme se ještě rychle na pár otázek zeptali české jedničky Šárky Strachové. Přestože vynikajícíh výsledků dosahuje v těchto dnech také Ondřej Bank, bude Strachová opět největším trumfem české výpravy a ve slalomu snad i jednou z favoritek na medaili.
19-2-2014 Ondřej Katz

Honza Holický ze Soči: Salmiakem se tedy nešetří!

Bývalý reprezentant Jan Holický je v roli experta na sjezdové lyžování s Českou televizí v dějišti olympijských her. Každé ráno před přenosem je se závodníky na pistě, po skončení závodu pak ve společném zázemí, takže má o dění na olympijských sjezdovkách dokonalý přehled. Zavolali jsme mu a zeptali se na pár věcí...
4-12-2013 Ondřej Katz

Petr Záhrobský: "Doma nejste nikdy prorokem"

Sešli jsme se v útulné kavárně ve Vršovicích. Seděl proti mně člověk, za jehož trenérské práce vznikaly výsledky, které už jakýkoliv lyžující Čech jen těžko překoná. Petr Záhrobský st. dění ve světovém ale i v českém alpském lyžování stále pečlivě sleduje a letos na podzim jej okomentoval exkluzivně pro SKI magazín.
17-10-2013 Ondřej Katz

Speedskiing: Okouzlení rychlostí

Radek Čermák, nová krev českého speed skiingu, se letos na jaře při mistrovství světa ve francouzském Vars z kopce řítil pro Čechy rekordní rychlostí 230,71 km/h. Na přelomu března a dubna pak při závodech Speed Masters na stejném místě svůj rekord ještě vylepšil na aktuálně platných 237,69 km/h!
8-10-2013 Jan Klouček

Otázky a odpovědi na které se nedostalo: Pavel Benc

V říjnovém SKI magazínu jsme vám přinesli rozhovor s bývalým reprezentantem v běhu na lyžích a dnes vedoucím oddělení zabezpečení sportu Dukly Liberec Pavlem Bencem. Na všechny naše otázky ovšem nezbylo v magazínu místo. Zde tedy nabízíme dokončení našeho povídání.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit