Články s nálepkou Ski SuperTest

SKI Super Test je největším testem sjezdových lyží v Evropě. Pravidelně se ho účastní přes 15 výrobců a okolo sta testérů. Testováním prochází okolo 150 párů lyží na sjezdovku i do terénu, dámských modelů, slalomek i obřaček. O těch všech se můžete díky nám dozvědět maximum informací. Zde servírujeme výběr článků, jakkoliv se Ski SuperTestu týkajících.
2-11-2015 SKI magazin

Nejlepší evropský test sjezdových lyží DSV ski TEST vychází v češtině

Důležitým kamenem v budování odbornosti lyžařského magazínu jsou bezpochyby nezávislé testy lyží. Jsme proto nesmírně rádi, že se v této souvislosti můžeme pochlubit velkým úspěchem. V loňské sezoně jsme totiž do České republiky přinesli absolutní pecku: výsledky renomovaného, německého DSV ski TESTU jehož garantem je Německý lyžařský svaz.
2-2-2015 Ondřej Katz

Které lyže na skialp? Jedenáct modelů v testu.

Mohlo by se zdát, že ve chvíli, kdy s lyžemi chcete chodit především do kopce a cestou dolů se topíte v metrech prašanu, na drobných rozdílech mezi modely zase tak nesejde. Opak je pravdou.
24-11-2014 SKI magazin

Speciál s výsledky Ski Super Testu v prodeji

Výběr dobrých lyží to dnes není otázka štěstí, ale otázka informací. Právě proto každý rok vydáváme náš SKI magazín Speciál s výsledky největšího evropského testu lyží Ski Super Test. Abyste těch informací, měli co možná nejvíce.
4-5-2014 Jan Klouček

SKI SuperTest 2014: Víme, co si na podzim nesmíte nechat ujít

Jako každý rok, ani letos jsme na začátku dubna nemohli chybět v italské Suldě na největším evropském testu lyží Ski SuperTest 2014. Jaký byl? Co nového zase výrobci vymysleli? Výsledky samozřejmě zatím neprozradíme, na ty se můžete těšit na podzim. Lahůdky, které nás zaujaly nejvíce, ale servírujeme už nyní.
25-11-2013 SKI magazin

Největší evropský TEST lyží se změnil: je přehlednější!

Téměř sto testovaných párů lyží, jejich ceny, názory testérů, bodové hodnocení – to všechno zůstalo, přesto je letošní SKI SuperTest úplně jiný. Samozřejmě, jako všechna naše čísla má novou grafiku. Ale nová je i jeho metodika, přístup jak se na testování a hodnocení díváme. A koneckonců i výsledky. Ostatně přesvědčte se sami!
15-11-2013 Ondřej Katz

SKI SuperTest bude letos v novém

V polovině listopadu opět vychází SKI magazín Speciál s českým vydáním SKI SuperTestu, největšího evropského testu sjezdových lyží. Podrobné charakteristiky testovaných modelů, technická data i ceny vám prozradí, které lyže budou právě pro vás ty pravé.
15-11-2013 Jan Klouček

SKI SuperTest v České televizi

Největší evropský test sjezdovek SKI SuperTest má za sebou historii, kterou mu může kdejaký konkurent závidět. A to nejen v Německu, ale i v České republice. Možná jste nevěděli, že před pár lety s námi na kopci byly i kamery České televize.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit