Články s nálepkou ski4fun

12-2-2013 SKI magazin

Lyžařské závody ve Skiareálu Dolní Morava měly rekordní účast

Nebývale rušno bylo o uplynulém víkendu ve Skiareálu Dolní Morava. V jednom z nejmoderněji zařízených českých zimních středisek se totiž v sobotu 9. února uskutečnila akce Atomic & Salomon Skitesting s bohatým doprovodným programem, jehož součástí byl i závod pro širokou veřejnost v superobřím slalomu Ski4Fun Cup.
8-2-2013 Tisková zpráva

Skiareál Dolní Morava nabídne letos poslední testování Atomic&Salomon

Moderní zimní středisko pod vrcholem Králického Sněžníku v sobotu 9. února ožije nebývalým ruchem. Den zdejším návštěvníkům zpestří akce Atomic & Salomon Skitesting s bohatým doprovodným programem, jehož součástí je i závod pro širokou veřejnost v superobřím slalomu Ski4Fun Cup.
6-2-2013 SKI magazin

Skiareál v Rokytnici ožil závody Ski4Fun Cup 2013

V lyžařském areálu Horní Domky zpestřil jinak obyčejnou sobotní lyžovačku bohatý program Atomic & Salomon Skitesting, jehož součástí byl i závod v superobřím slalomu zařazený do seriálu Ski4Fun Cup. Toho se zúčastnili lyžaři všeho věku, od těch nejmenších až po kategorie masters.
30-1-2013 Tisková zpráva

Testujte s námi: SKI Testing tento víkend v Rokytnici

Pětihvězdičkový lyžařský areál Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou přivítá v sobotu 2. února bohatý program Atomic & Salomon Skitesting, jehož součástí je i třetí závod seriálu Ski4Fun Cup v superobřím slalomu. Přijeďte si vyzkoušet závod na lyžích, porovnat se s ostatními a zažít atmosféru, jakou znáte z televizních obrazovek!
29-1-2013 SKI magazin

Skiareál Lipno zažil atmosféru velkých lyžařských závodů

Profesionálně připravená závodní trať pro superobří slalom, atmosféra opravdového závodění s přítomností televizních kamer a testování špičkových lyží. To vše zažili v sobotu 26. ledna návštěvníci Skiareálu Lipno, který hostil druhý závod seriálu Ski4Fun Cup spojený s akcí Atomic & Salomon Skitesting.
21-1-2013 SKI magazin

Ski4Fun Cup 2013 odstartoval na Bílé

Ve Ski areálu Bílá se uplynulou sobotu 19. ledna 2013 závodilo v superobřím slalomu. Závody seriálu Ski4Fun Cup byly spojeny s celodenním programem a testováním nejnovějších lyží.
15-1-2013 Tisková zpráva

Test lyží Atomic a Salomon: SKItesting 2013

Je nám ctí Vám představit projekt Atomic Salomon Skitesting 2013. Jak už název napovídá, jedná se o testování lyží špičkových světových značek Atomic a Salomon. Zapomeňte ale na klasické testování, na které jste z Čech zvyklí. Značky Atomic a Salomon si vybraly v České republice pouze čtyři místa, kde se v letošním roce jedinečná série akcí Atomic Salomon Skitesting 2013 objeví.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit