Články s nálepkou SKI&Golf

Výběr zobrazuje články na téma: SKI&Golf. Kombinací těchto dvou zdánlivě protichůdných sportovních disciplín, které se však báječně doplňují, vzniká sportovní klání nacházející stále více příznivců po celém světě. V České republice se každoročně koncem sezony koná Mistrovství světa SKI&Golf ve Špindlerově Mlýně a na Kunětické hoře. Světový šampionát hostí rakouské Zell am See.
13-4-2017 SKI magazin

Innogy SKI&GOLF czech championship 2017

Už devátý ročník sportovního klání, které spojuje lyžování a golf, se koncem minulého týdne, konkrétně 7. a 8. dubna 2017, uskutečnil na červené sjezdovce ve Špindlerově Mlýně a následně na hřišti Golf & Spa Kunětická Hora. Celá akce však tradičně začala již v podvečer 6. dubna, kdy se do Elan Café Baru ve Špindlerově Mlýně sjeli účastníci na předávání startovních čísel.
9-5-2016 Ondřej Katz

MS SKI&GOLF 2016 ovládla talentovaná Tereza Koželuhová

V rakouském Zell am See se 4. - 8. 5. 2016 za překrásného slunečného počasí konalo XIII. Mistrovství světa v kombinaci SKI&GOLF. Lyžařská část se uskutečnila na ledovci Kitzsteinhorn a golf se odehrál na dvou vynikajících 18 jamkových hřištích Golf Clubu Kaprun. Pro české reprezentanty to byl opravdu vydařený šampionát, přivážejí celkem sedm medailí!
11-4-2016 SKI magazin

Mistrovství republiky Ski&golf má překvapivého vítěze

Osmý ročník atraktivního sportovního klání, které spojuje lyžování a golf, se uskutečnil 8. a 9. dubna 2016 – po roce opět na červené sjezdovce areálu Sv. Petr ve Špindlerově Mlýně a tradičně na hřišti Golf & Spa Kunětická Hora. Celá akce však začala už v podvečer 7. dubna, kdy se do Elan Café Baru ve Špindlerově Mlýně sjeli první hráči na předávání startovních čísel.
6-4-2016 Tisková zpráva

Golf a lyže si po roce opět předávají štafetu

V Čechách pomalu končí lyžařská sezona, ale mnozí z nás vědí, že není třeba truchlit. Ve stejný čas přece začíná ta golfová! Do Špindlerova Mlýna se koncem týdne sjedou ti, kdo ovládají obě disciplíny, aby poměřili síly v obřím slalomu a následně na Kunětické hoře otevřeli golfovou sezonu turnajem na rány.
19-5-2015 Tisková zpráva

MS Ski&Golf: Česko přiváží z Rakouska 3 cenné kovy!

V Rakouském Zell am See, Kaprun se o tomto víkendu 13. - 16. 5. 2015, konalo již po podvanácté Mistrovství světa v kombinaci SKI&GOLF. Naši reprezentanti vybojovali celkem tři cenné medaile.
13-4-2015 Jan Klouček

Výborní na lyžích, skvělí na golfu! MČR Ski&golf zná vítěze.

Konec zimní, lyžařské sezony a zároveň začátek té letní, golfové orámoval o uplynulém víkendu již sedmý ročník tradičního mistrovství republiky RWE SKI&GOLF Czech Championship. V unikátním závodě, jehož první část hostila červená sjezdovka ve Špindlerově Mlýně a druhou Golf & Spa resort Kunětická Hora, si vítězství z roku 2013 zopakoval golfový profesionál a bývalý lyžař Petr Kabát.
13-5-2014 SKI magazin

Jedenácté MS SKI&Golf: Češi opět v popředí

Za účasti reprezentantů z osmnácti zemí se v rakouském Zell am See od 8. do 10. května konalo Mistrovství světa v atraktivním spojení disciplín SKI&GOLF. V celkovém hodnocení se v tomto odvětví sčítají výsledky z obřího slalomu a dvou golfových her na 18 jamek.
6-4-2014 SKI magazin

MS Ski & Golf bylo letos extrémně vyrovnané

Šestý ročník RWE SKI&GOLF CZECH CHAMPIONSHIP 2014, které spojuje dvě disciplíny - lyžování a golf, se uskutečnil ve dnech 29. a 30. března 2014, poprvé na svahu Stoh ve Špindlerově Mlýně a tradičně na golfovém hřišti v Golf & Spa resortu Kunětická Hora.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit