Články s nálepkou SKImagazin TOUR

10-3-2015 Jan Klouček

Foto: SKImagazín Cross pod taktovkou Honzy Bartoně

Celkově již po páté byl o uplynulém víkendu jizerskohorský Bedřichov svědkem finále našeho seriálu netradičních závodů v běhu na lyžích SKImagazín TOUR. A při absenci dvou dosavadních vítězů Dušana Kožíška a Ladislava Rygla bylo jisté, že se atraktivní běžecký skicross tentokráte dočká zcela nového vítězného jména. Ani protentokrát ale nepronikl na nejvyšší stupeň nikdo neznámý. Jan Bartoň navázal na tradici vítězů oblékajících reprezentační dres České republiky.
3-3-2015 Jan Klouček

Veřejný skicross na běžkách. Prověřte své limity.

Velká zábava pro závodníky a zároveň skvělá divácká podívaná. Závody v relativně nové lyžařské disciplíně skicrossu na běžkách si v posledních letech nacházejí cestu i do České republiky a obzvláště s koncem sezony si na nich může svou obratnost vyzkoušet doslova každý. Třeba o nadcházejícím víkendu v jizerskohorském Bedřichově.
18-2-2015 Jan Klouček

SKI magazín TOUR pokřtila osvětlený stadion v Břízkách

Skvostně obsazená dvojice závodů v běhu na lyžích, která svou účastí překonala i Zlatou lyži v Novém Městě na Moravě, se o víkendu postarala o neoficiální křest nového osvětlení běžeckého stadionu v jabloneckých Břízkách.
9-2-2015 Jan Klouček

V Jablonci budeme závodit při svíčkách i ve skiatlonu

Noční sprinty za svitu pochodní i loučí a tradiční nedělní skiatlon odstartuje o víkendu 14. a 15. února již pátý ročník seriálu netradičních běžeckých závodů pro všechny příznivce bílé stopy, který pořádáme s podporou firem Atomic a Salomon.
26-2-2014 Jan Klouček

Další přesun závodů SKI magazín TOUR

Nejhorší možný scénář průběhu letošní zimy se naplňuje. Počasí se rozhodlo hrát pro nás podle toho snad vůbec nejhoršího scénáře a pro nás to znamená, že ani v dalším naplánovaném termínu, na konci února, nejsme schopni uspořádat závody naší SKI magazín TOUR. Ještě se ale nevzdáváme.
10-2-2014 Jan Klouček

Jablonecké Břízky viděly zatím nejlépe obsazený skiatlon v sezoně

Po peripetiích zaviněných nedostatkem sněhu se o uplynulém víkendu konečně rozjel již čtvrtý ročník seriálu netradičních závodů v běhu na lyžích SKI magazín TOUR. Po odložených nočních sprintech se o premiéru postaral tradiční skiatlon, netradičně pořádaný v jabloneckých Břízkách.
5-2-2014 Jan Klouček

Letošní zima běžcům nepřeje. Skiatlon ale bude!

Přestože podmínky v Jizerských horách, tradičním dějišti třídílného seriálu netradičních závodů v běhu na lyžích SKI magazín TOUR, nejsou ideální, jeden z nejstarších veřejných skiatlonů v Česku odstartuje podle plánu tuto neděli 9. února 2014.
27-12-2013 Jan Klouček

Počasí nepřeje, Noční sprinty musíme přesunout

Špatná zpráva. I přes naši maximální snahu se nám nepodařilo připravit bedřichovský stadion tak, aby mohl hostit naše předsilvestrovské sprinty a nezbývá než oznámit jejich přesunutí.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit