Články s nálepkou švýcarsko

17-2-2017 Tomáš Nohejl

Za mistry světa do Svatého Mořice vlakem

Když na lyže, tak s těmi nejlepšími (a do nejlepšího resortu). Když do Švýcarska, tak vlakem. Nabízíme tip na rychlý výlet na druhou polovinu světového šampionátu v alpském lyžování ve Svatém Mořici. Stačí se rozhodnout, zabalit a skočit do vagonu. Stihnete ještě báječný víkend i s českou účastí.
14-1-2012 Agence Zoom

Fotogalerie: Wengenský triumf Švýcara Beata Feuze

Nejdelší sjezd Světového poháru ve švýcarském Wengenu vyhrál domácí závodník Beat Feuz. Čtyřiadvacetiletý borec triumfem na 4 430 metrů dlouhé sjezdovce Lauberhorn navázal na páteční druhé místo ze superkombinace. Druhý byl Rakušan Hannese Reichelt a třetí Christoff Innerhofer. Útok na trůn se naopak opět nezdařil domácímu veteránovi a nakonec patnáctému Didieru Cucheovi.
21-11-2009 Ondřej Katz

Na lyže po železnici

Jezdíte rádi vlakem? Kdo odpovídá, že ano, měl by alespoň občas zvážit možnost cestovat vlakem také na lyžařskou dovolenou. Má to totiž spoustu výhod a vůbec je to celkem fajn. Ve vlaku se dá pracovat, popíjet nebo spát a v cíli vaší cesty nakonec vystoupíte svěží a dobře naladěni. Posledně jsme takto jeli do Sv. Mořice.
27-10-2009 Jan Klouček

Nendaz: Klidný ostrov uprostřed lyžařské vřavy

Nendaz. Vesnička rozprostírající se zhruba patnáct kilometrů nad hlavním městem Wallisu Sionem je jednou ze vstupních bran do největší švýcarské lyžařské arény – Čtyř údolí. Blíže ji asi netřeba představovat hráčům na Alphorn (alpský roh), kteří se zde každoročně scházejí k jednomu z největších světových festivalů ve hře na tento tradiční nástroj. Nehudební hosté pak Nendaz vyhledávají především pro jeho atmosféru, absenci nabubřelých hotelových komplexů a neobyčejně pestrý výběr aktivit doplňujících takřka nekonečné lyžařské možnosti.
13-8-2008 Jan Klouček

Jungfraujoch: Technický unikát brzy oslaví stovku

Nejvyšší železniční stanice v Evropě se nachází ve Švýcarsku. Není to žádné překvapení, vždyť země Viléma Tella je nejhornatějším státním útvarem Starého kontinentu. Mírně zarážející je však nadmořská výška, do níž se vláček společnosti Jungfraubahnen vyšplhá. Vždyť hodnota 3454 m n. m. představuje dodnes strop i pro visuté lanovky.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit