Články s nálepkou technika

Lyže, hole, vázání i lyžáky jsou vysoce technicky komplikované výrobky za kterými stojí mnoho let vývoje a náročná výroba. Držte krok s trendy a buďte vždy v obraze o tom, který z výrobců přišel s jakou novinkou.
10-2-2017 Komerční prezentace

Běžky Fischer, atribut vítězů

Vsadím se o cokoli, že letošní vítěz Jizerské 50 dojede do cíle na běžkách Fischer! Stejně jako to udělal ten loňský, Gábina Koukalová nebo Lukáš Bauer. Značka Fischer se totiž chlubí šestiletou dominancí ve Světovém poháru v klasickém lyžování. A není to náhodou.
20-12-2016 Jan Klouček

Běžkaři dostanou další vázání! Systému NNN bude vedle Prolinku konkurovat Turnamic

Ledy v kategorii vázání na běžky se definitivně pohnuly. Ještě jsme si ani nestihli zvyknout na to, že mimo systémů NNN (Rottefella) a SNS (Salomon) tu máme Prolink a na obzoru je další revoluce. Značky Fischer a Rossignol se spojily, aby společně vyvinuly vázání Turnamic. Dobrá zpráva pro nás lyžaře je, že vše směřuje k vítězství jednoho univerzálního řešení!
29-2-2016 Jan Klouček

Odepínací poutka přicházejí (konečně) už i na skialpové hole

Teleskopické lyžařské hole na ski touring s logem LEKI rozhodně nejsou žádnou novinkou. Stejně tak jako její click systém odpojitelných poutek Trigger. Ten najdete jak na klasických, tak na sjezdových modelech. Letos poprvé se ale tyto dvě řady produktů potkávají. Skialpinistické řady holí LEKI dostávají do výbavy odepínací poutka díky technologii jménem Trigger S Vertical.
12-2-2016 Komerční prezentace

Nejfajnovější lyže od Blizzardu pro sezonu 2016

Hledáte výkonné lyže, se kterými si zdokonalíte už tak výbornou techniku? Vybrali jsme pro vás dva modely pro pokročilé jezdce určené na sjezdovku i mimo ni. Na závěr článku jsme přidali slalomky, které jsou na trénink této disciplíny dokonalé.
11-2-2016 Jan Klouček

Klasika, bruslení a soupaž. Fischer už dělí běžky do tří kategorií

Soupaž, soupaž, soupaž! To slovo rezonuje světem běžeckého lyžování jako ozvěna. Jako magické zaklínadlo vedoucí k vítězství. Není divu, že “nové” techniky běhu si všímají i výrobci lyžařského vybavení. Nejrychleji ze všech zareagoval rakouský Fischer, který do své kolekce zařazuje první model lyží určený speciálně pro double poling.
8-2-2016 Komerční prezentace

Stöckli: ukažte, že lyžování berete vážně

Lyže švýcarského výrobce Stöckli jsou známé kvalitním zpracováním, na které vsází i olympijští závodníci. Vybrali jsme pro vás několik modelů, s nimiž si hravě poradíte na jakémkoliv terénu.
22-1-2016 SKI magazin

Fischer má klasické Speedmaxy a inovoval sportovní řadu běžek

Přestože oficiálně představuje většina firem své novinky pro nadcházející sezonu až koncem ledna na mnichovském ISPO, podařilo se nám s předstihem dostat k některým z nich už o pár týdnů dříve. Příkladem je Fischer, který si na sezonu 2016/17 připravil následující menu.
19-1-2016 Jan Klouček

Salomon představil Prolink, vázání kompatibilní s NNN od Rottefelly

Možná je to největší revoluce v běžeckém lyžování za posledních mnoho let. Salomon představil nové vázání na běžky kompatibilní se systémem svého úhlavního konkurenta Rottefelly. Tomu o tom ale jaksi zapomněl dát vědět. A tak je na obzoru soudní bitva. Jsme svědky začátku konce SNS, nebo je to zatím jen planý poplach?
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit