Články s nálepkou test běžek

Nejdůležitějším testem běžek je SKI Classic TEST, který každý rok na podzim pořádáme v německém Oberhofu a je v současnosti jediným testem běžek organizovaným v České republice. Již od roku 2010 se ho účastní prakticky všichni přední výrobci běžek, jako firmy Atomic, Fischer, Madshus, Rossignol, Salomon, Sporten, OneWay nebo Peltonen. Pod výsledky testu jsou pak podepsány takové osobnosti českého lyžování, jako Radim Nyč, Zuzka Kocumová, Zbyněk Valoušek, Petra Hynčicová a další.

V tomto výpisu článků o testech běžek se ale můžete dočíst i o našich dalších prověrkách lyžařské výbavy pro běžce na lyžích. Testy holí, testy konkrétních modelů lyží, testy bot i vosků.
3-3-2015 Jan Klouček

Testování běžek v rámci závodů SKI magazín TOUR

Přemýšlíte o nákupu nové výbavy na běžky a nechcete koupit zajíce v pytli? Otestujte s námi zadarmo nejnovější modely z kolekce firem Atomic a Salomon v rámci závodů série SKI magazín TOUR. Během každého závodního víkendu máte k dispozici na čtyřicet modelů nejnovějších lyží plus hole a boty různých délek i typů.
8-11-2013 Jan Klouček

SKI Classic TEST 13/14: Dvě nové značky, pět nových modelů

Pokud pátráte, jak že se proměnily síly v sektoru závodních běžek před sezonou 13/14, pak právě pro vás je určen následující rozcestník. Výsledky samotné najdete v listopadovém SKI magazínu, fotogalerii zde na webu.
2-10-2013 Jan Klouček

Fotogalerie: Test běžek hostila opět hala v Oberhofu

Hlásíme: otestováno! Náš již čtvrtý test běžek, pořádaný tradičně v lyžařské hale v Oberhofu, se nesl v očekávání kvalit letos nových modelů lyží, neboť, jak se dočtete v říjnovém SKI magazínu, změn je letos přehršle. A jak to vypadalo? Na celkové výsledky si budete muset ještě měsíc počkat (vyjdou ve SKI listopad), ale atmosféru – alespoň pomocí obrázků – se pokoušíme přiblížit už dnes.
18-8-2013 Jan Klouček

Vyzkoušejte než nakoupíte: Testy běžek pro veřejnost

Pravidelně upozorňujeme, že pokud se chystáte na nákup nových běžek, je nejlepší se před tím svézt na různých modelech, otestovat rozdíly a porovnat jejich kvality. Ale kde, ptáte se? Že moc takových příležitostí není? Zde přehled míst, kde můžete testovat s námi.
22-11-2012 Jan Zampr

Micro test: Nové verze nowax lyží

Pokrok nezastavíš. Nad řešením, jak to vymyslet s běžeckými lyžemi, abychom je nemuseli mazat a zároveň se na nich bez problémů projeli klasickou technikou, si inženýři lámou hlavu už hezkou řádku let. Šupiny jsou variantou, ale nedokonalou. Vývoj tedy pokračuje. A výsledkem je hned trojice nových modelů, které možná určí budoucnost běhu na lyžích.
2-11-2012 Jan Klouček

SKI Classic TEST 12/13: Inovace míchají kartami

...::: Odkaz vede do elektronického čísla:::... Tradice? Ale jistě! Když jste o něčem opravdu přesvědčeni, tak proč to měnit. Běžecký SKI Classic TEST letos odehrál už svou třetí reprízu v téměř nezměněných kulisách a jen s několika alternacemi v rolích testérů. Do Oberhofu jsme vezli více párů lyží, více bot i více lyžařů, ale cíl zůstával stále stejně neskromný: vyzkoušet, porovnat a zhodnotit to nejlepší z nejlepších od každé zúčastněné značky.
26-10-2012 Jan Klouček

Lyžarské haly: Oberhof a jeho konkurentky

Běh na lyžích, to je čistě zimní záležitost. Alespoň z podstaty věci: neboť lyže bez sněhu, to není to pravé ořechové. Ovšem neplatí to absolutně. V roce 1997 totiž byla ve finském Vuokatti otevřena vůbec první lyžařská hala pro lyžaře běžce s 365 denním provozem.
21-10-2012 Jan Klouček

Fotogalerie: Test běžek 2012/2013

Jestliže nás sledujete na facebooku, patrně vám neuniklo, že jsme před pár týdny – ostatně jako každý rok – testovali v německém Oberhofu nové modely závodních běžek pro sezonu 2012/13. A právě dnes jsme dokončili zpracování všech těch gigabajtů dat, které tak už jen čekají na vytištění listopadového čísla. Než se tak stane, máme pro vás pár obrázků, abyste věděli, že se rozhodně máte na co těšit!
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit