Články s nálepkou testy lyžařského vybavení

Testy lyží, lyžařských bot, lyžařských helem, chráničů nebo testy holí. Běžky i sjezdovky. Ve SKI magazínu zkrátka testujeme vše, co jakkoliv souvisí s lyžováním.
25-11-2016 SKI magazin

Pokukujete po skialpech? Víme, jak je vyzkoušet zdarma

Propadnout skialpinismu, skitouringu, speedtouringu či jakékoliv jiné formě chůze s lyžemi na nohou je snadné. Základem však je si ski s volnou patou a pásy vyzkoušet. Přinášíme (aktualizovaný a doplňovaný) přehled míst, kde si můžete v sezoně 16/17 skialpovou výbavu zdarma otestovat. Ne zřídkakdy lze zážitek doplnit i o účast v hobby závodě, případně zůstat do druhého dne.
20-12-2015 Jan Klouček

Vyzkoušejte si skitouring. Zdarma s Dynafitem

Skitouring jede! Nárůst obliby tohoto sportu je až neuvěřitelný. Však ne nadarmo jsme chůzi na pásech letos zařadili mezi naše pravidelné rubriky. Pokud patříte k těm, kteří skialpu stále ještě nepropadli, ale tajně po něm pošilháváte: máme pro vás tip. Otestujte špičkovou výbavu na Dynafit testovacích dnech a vyzkoušejte si, o čem tenhle sport vlastně je.
2-11-2015 SKI magazin

Nejlepší evropský test sjezdových lyží DSV ski TEST vychází v češtině

Důležitým kamenem v budování odbornosti lyžařského magazínu jsou bezpochyby nezávislé testy lyží. Jsme proto nesmírně rádi, že se v této souvislosti můžeme pochlubit velkým úspěchem. V loňské sezoně jsme totiž do České republiky přinesli absolutní pecku: výsledky renomovaného, německého DSV ski TESTU jehož garantem je Německý lyžařský svaz.
26-1-2015 Tisková zpráva

Naučte se servisovat lyže doma

Sérii workshopů domácího servisu sjezdových a běžeckých lyží letos opět chystá specializovaná lyžařská prodejna Ski a Bike Centrum Radotín. Workshopy pod vedením zkušených servisních techniků jsou určeny pro experty i pro rekreační jezdce.
19-1-2015 SKI magazin

European Freeride Festival Livigno 2015

V italském Livignu bude 31. ledna v Livignu zahájen velký svátek freeridového lyžování, European Freeride Festival. Celá akce potrvá pět dnů a program je opravdu nabitý. Freeridové ježdění je samozřejmostí.
5-12-2014 Jan Klouček

Velký TEST hůlek pro běh na lyžích

Hole pro běžecké lyžování jsou z pohledu srovnávacího testování zatím pole zcela neorané. Co to znamená? Ideální příležitost, pustit na ně naše experty, kteří je otestují v laboratoři i na sněhu.
24-3-2014 Ondřej Katz

Švédskem po stopách Peak Performance

V polovině března to v Čechách se sněhem bylo nanejvýš žalostné. Dokonce i naše milované Tyrolsko letos nedostalo tolik, kolik je na Mekku sjezdového lyžování zvykem, a tak jsme s povděkem přijali pozvání našich přátel z Peak Performance a vydali se do Skandinávie.
4-3-2014 Jan Zampr

Škrabky lepší parafínů: Revoluce, nebo nesmysl?

Již drahných pár let to vypadá, že co se přípravy běžeckých lyží týká, dospělo lidstvo k dokonalosti. Vše probíhá dle mantry “nabruš kamenem, nasyť parafínem, strhni, vykartáčuj a očekávej neočekávané”, přičemž obdobný postup je zažitý už od dob dřevěných lyží a nezdá se, že by bylo sil a potřeb na tom cokoliv měnit. Nebo ano?
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit