Články s nálepkou vybavení

Jak vybrat ty pravé slalomky nebo obřačky, jak dlouhé potřebujete hole na běžky, nebo z čeho se vyrábí lyže? Na všechno co se týká výbavy na lyže známe odpověď. A najdete ji právě pod články se štítkem "vybavení".
23-12-2016 SKI magazin

Anatomické vložky jednoznačně vylepší vaše lyžování

Často můžete slyšet, že lyžařské boty jsou pro optimální lyžařskou pohodu a bezvýhradně pozitivní zážitky důležitější, než samotné lyže. Je na tom hodně pravdy, a to jak z pohledu dosažení maximálního komfortu, tak i ve smyslu zdokonalování lyžařské techniky. Usazení nohy v botě je zkrátka pro lyžování zásadní, neboť právě přes naše chodidla jsou na lyže přenášeny všechny impulsy a síly potřebné k ovládání lyží.
22-12-2016 SKI magazin

Vyhřívané vložky SIDAS … a mráz nemá šanci

Není nic horšího, než zmrzlé nohy v lyžákách. Řada lidí, a mezi nimi především hodně žen, by vám to jistě potvrdila. Kdo zažil z kraje zimy na ledovci minus dvacet, ví, co je zima! A tak si vyhřívané vložky do lyžařských bot chválí stále více lidí. Častěji a častěji se objevují v cestovních taškách, přestože pořizovací cena této technické vymoženosti není nejnižší.
16-2-2016 Ondřej Katz

POC Spine: Lyžařský airbag Dainese má konkurenci

Lyžařské airbagy se ukazují být dosti žhavým tématem. Poté co je mezinárodní lyžařská federace schválila, ba přímo doporučila k používání při závodech v super G a ve sjezdu, začali okolo nich mlsně kroužit mnozí výrobci. Po italské značce Dainese (a údajně také jednom francouzském výrobci) představil na letošní výstavě ISPO svoji verzi i švédský POC.
8-2-2016 Ondřej Katz

Telefonní rukavice Kjus Men BT™ Glove se dočkaly inovace

Děláte byznys i na lyžích? A nebo jste pod neustálým dohledem maminky, manželky, přítelkyně... ? Pak to chce šikovné lyžařské rukavice. Nejlépe takové, co umí telefonovat. Při hovorech je z rukou veůbec nemusíte sundávat.
11-11-2015 Ondřej Katz

Jak nakupovat sjezdové lyže

Jak dlouhé lyže potřebujete? Jsou lepší slalomky nebo obřačky? Chcete jezdit jen po sjezdovkách, nebo nepohrdnete volným terénem? A kolik vás nákup zimní výbavy bude nakonec stát? Servírujeme odpovědi na nejčastěji kladené otázky pokládané v souvislosti s nákupem nových lyží.
10-11-2015 Komerční prezentace

Velký průvodce výběrem výbavy na hory: běžky

V posledních letech je běžecké lyžování stále populárnější. Přispívají tomu úspěchy našich sportovců, rostoucí popularita zdravého životního stylu i nepřeberná nabídka modelů pro všechny kategorie běžců. Vybrat ty pravé běžky ovšem není žádná hračka. Víte jak na to?
2-11-2015 Komerční prezentace

Velký průvodce výběrem výbavy na hory: lyžáky a vázání

Představte si, že si svojí lyžařskou výbavu kupujete po komponentech. Tedy lyže, vázání i sjezdové boty zvlášť. O tom jak vybrat sjezdové lyže, jsme psali v minulém díle. Dnes se podíváme na zoubek botám a vázáním.
1-11-2015 Komerční prezentace

Velký průvodce výběrem výbavy na hory: sjezdové lyže

Jestliže letos plánujete koupi nových sjezdových lyží, je vhodné zopakovat si vše důležité, co byste neměli opomenout při jejich výběru. Výrobci samozřejmě i pro letošní sezonu přišli s inovovanými technologiemi a materiály, ale také silným marketingem.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit