Články s nálepkou výuka

20-2-2016 Komerční prezentace

První lyžovačka s malým dítětem. Přečtěte si naše tipy na výuku

S mužem vyrážíme na hory aspoň dvakrát do roka od doby, co se známe. Lyžování nás baví a bereme ho jako sport i relaxaci. Když se nám narodila dcerka, bylo jasné, že ji na lyže postavíme hned, jak to její věk dovolí.
4-2-2016 Jan Klouček

Velký test lyžařských trenažérů. Vyplatí se je vyzkoušet?

Lyžovat bez sněhu je menší problém, než by se mohlo zdát. V lednovém čísle SKI magazínu sezony 2015/16 se v obsáhlém materiálu věnujeme lyžařským simulátorům. A protože je to téma navýsost zajímavé, rozhodli jsme se ho vyčerpávajícím způsobem shrnout i na našem webu.
27-10-2015 Tisková zpráva

Jak na servis běžek? Reprezentační trenéři zvou na workshop

V pondělí 2. listopadu proběhne zajímavý a praktický workshop o tom, jak co nejlépe připravit závodní lyže. Lektory budou vedoucí servisu české reprezentace a osobní servisman Martina Jakše Jan Pešina a člen českého servisu a zároveň osobní servisman Lukáše Bauer Vít Zahula.
18-9-2015 Jan Klouček

Jak na správnou práci s holemi při běhu na lyžích

Běh na lyžích patří díky své komplexnosti mezi jeden z technicky nejnáročnějších sportů. Avšak zatímco rad, jak se vypořádat s technikou běhu najdeme všude bezpočet, podrobnější pohled na detaily správné práce s holemi abychom pohledali.
28-1-2015 Komerční prezentace

Mrňata na běžkách: Důležité není mluvit, ale lyžovat

Dostal váš potomek, k jeho velké radosti, pod stromeček onen úžasný kočár, který za sebe můžete zapřáhnout na lyžích a splnit své tréninkové i mateřské povinnosti najednou? Že je na lyže ještě moc malý, a tak jste to vyřešili takto? Nemáme námitek, ale zkuste to už i s lyžemi. Začít lze dřív, než si myslíte.
23-1-2014 Ondřej Katz

Český Skitest 2014: Největší testovací akce pro české lyžaře

Už popáté se na jaře na ledovci v údolí Pitztal uskuteční Český Skitest, největší testovací akce pro českou lyžařskou veřejnost. Pod taktovkou společnosti Outdoor Development a díky partnerství většiny známých značek sjezdových lyží na konci dubna jistě opět zažijeme pár opravdu podařených lyžařských dnů.
2-12-2012 SKI magazin

Škola běžky: buďte lepší

Číst si o lyžování je jedna věc, skutečně lyžovat věc druhá. V té chvíli se totiž ukáže, že ani sebelepší výbava nedožene nedostatky v technice a ani ten nejdražší vosk nic nezmůže, pokud ho neumíte namazat.
18-10-2012 Zbyněk Valoušek

Trénink lyžaře běžce: Nácvik rovnováhy

Každý, kdo to s nějakým sportem myslí trochu vážně, by rozhodně neměl opomíjet trénink a přípravu. Při běhu na lyžích určitě platí, že nejvíc je toho možné nacvičit přímo na sněhu. Ve stopě. Bohužel, ne každý má to štěstí, že má tratě natažené přímo za domem a pokud ano, ne vždy je na nich sníh. A pokud i ten je, ne vždy je dostatek času. Ve všech těchto případech je dobré zaměřit se na přípravu suchou, kterou je možné provozovat jak přes léto, tak v čase, kdy je sníh vzdálenostně daleko.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit