Články s nálepkou zdraví

Bezpečnost a zdraví jsou slova, která se v souvislosti s lyžováním skloňují poměrně často. Texty na tohle téma tak logicky nemohou chybět ani na našich stránkách.
23-12-2016 SKI magazin

Anatomické vložky jednoznačně vylepší vaše lyžování

Často můžete slyšet, že lyžařské boty jsou pro optimální lyžařskou pohodu a bezvýhradně pozitivní zážitky důležitější, než samotné lyže. Je na tom hodně pravdy, a to jak z pohledu dosažení maximálního komfortu, tak i ve smyslu zdokonalování lyžařské techniky. Usazení nohy v botě je zkrátka pro lyžování zásadní, neboť právě přes naše chodidla jsou na lyže přenášeny všechny impulsy a síly potřebné k ovládání lyží.
4-3-2016 Ondřej Katz

Přetěžké je skončit na vrcholu

Je to stará známá pravda a jistě by se také dala doložit statisticky. Opravdu jen pramálo sportovců v sobě našlo tolik vnitřní síly, aby se se svojí profesionální kariérou rozloučili v době, kdy dosahovali vynikajících výsledků. Bohužel se k té elitní skupině navždy slavných nedokázal připojit ani Ondřej Bank.
26-2-2016 Ondřej Katz

Prádlo s kapsami na chrániče. Vycpěte si, co potřebujete

V jednoduchosti je krása, to je známá věc. Ale pohříchu málo praktikovaná! Firma POC, švédský specialista na bezpečnost při sportovnání, se nám platnost tohoto tvrzení snaží ukázat v praxi. Představil funkční spodní prádlo s kapsami na chrániče.
12-5-2009 Ondřej Katz

Je carving zdravý?

Vybavení pro rekreační lyžaře zaznamenalo v posledních deseti letech obrovský vývojový skok. Radikálně vykrojené lyže, čas­to vysoké desky pod vázáním, sofistikované broušení hran a příprava skluznice... To vše umožňuje agresivnější pojetí jízdy, vyšší rychlosti, větší náklony, tedy na jedné straně intenzivnější prožitek, na druhé straně ale také větší riziko.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Videa na našem webu neskladujeme. Přidat nové video je možné pouze tak, že originál nahrajete na server YouTube a nám sdělíte link.
Název:
Kategorie:
Místo:
GPS:
YouTube adresa:
Vybrat fotografii:
Max. rozlišení 1920x1200, max. velikost 2MB
Popis:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit
Název:
Typ inzerce:
Nabídka Poptávka
Cena:
Telefon:
E-mail:
Kraj:
Kategorie:
Přidat obrázek 1:
smazat
Přidat obrázek 2:
smazat
Přidat obrázek 3:
smazat
Max. rozlišení 1920x1440, max. velikost 3MB
Popis zboží:
(max 800 znaků)
Kolik je 2x3?
Tyto údaje je nutné vyplnit